Migracja i zamiana mieszkań TBS.Czy to właściwie jest możliwe?

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 11 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #936

  Anonim

  .

  #4613

  Anonim

  Witam może ktoś w temacie i mi pomoże.Mam mieszkanie w TBS Koszalin i jestem w sytuacji że muszę przeprowadzić się z Koszalina do Wrocławia (migracja),chcę tam również mieszkać w zasobach TBS. Chciałbym zamienić mieszkanie TBS koszalin na TBS Wrocław nadmieniam że jestem najemcą mieszkania w TBS Koszalin tylko za tzw.kaucją bez partycypacji .Od czego miał bym zacząć.od szukania we Wrocławiu najęmcy mieszkania za kaucję ,który chciał by przeprowadzić się do Koszalina?Czy najpierw podjąć kroki w kierunku rozmów z administracjami TBS Wrocław Koszalin bo może oni mają rozwiązania dotyczące migracji swoich mieszkańców? Jeśli ktoś jest w temacie albo był to prosił bym o radę.Pozdrawiam

  #4614

  Anonim

  Powiem Ci tylko tak. To nie jest jeden system. Nie funkcjonuje jako jeden TBS który ma swoje oddziały. Każdy TBS to osobna jednostka.
  Z jednym się rozstajesz z drugim zawierasz umowę. TO tak jakbyś szukał mieszkania do kupienia. Albo się coś trafi albo nie. Nie ma czegoś takiego jak „migracja”.
  Możesz zadzwonić do TBS do Wrocławia i zapytać się czy aktualnie mają coś wolnego – w co akurat wątpię bo TBSy pomimo tego że do najtańszych mieszkań nie należą to są oblegane ale nie pozostaje Ci inna opcja.

  #4616

  Anonim

  quba ma rację

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.