Łączna-Kukułeczki

This topic contains 69 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anna 7 years, 6 months temu.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #5757

    Anonim

    Chyba TBS-y już nie cieszą się taką popularnością skoro w dalszym ciągu są wolne mieszkania. Ciekawe ile osób jeszcze zrezygnuje i odda klucze.

    #5763

    Anonim

    Dzwoniłam dziś do biura, oddanie jest przewidziane na koniec listopada-grudzień.

    #5800

    Anonim

    A to ciekawe, bo mieli informować o każdej obsuwie terminu.

    #5804

    Anonim

    witam,czy przy podpisywaniu umowy partycypacji na łączna-kukułeczki(i w ogole)trzeba przedłożyć pit czy wystarczy deklaracja na ich drukach i zaświadczenie od pracodawcy z trzech miesiecy?

    #5810

    Anonim

    wystarczy zaświadczenie od pracodawcy na ich drukach

    #5811

    Anonim

    dziekuje jola:)

    #5812

    Anonim

    witam,czy ktoś bedzie mieszkał w budynku nr 7?

    #5815

    Anonim

    wiecie moze ile bedzie wynosił czynsz na łączna-kukułeczki w nowych blokach?

    #5818

    Anonim

    (4106 / 12) * 4% = 13.69 za m2.tak jest do marca. Do tego dochodzą opłaty za media, czyli jakby nie liczył wychodzi dużo. Tak jest w Szczecinie,w innych województwach może być inna stawka.

    #5821

    Anonim

    I tu znowu nasuwa się pytanie czy warto ? Niby TBS-y są dla mniej zamożnych, ale różnice między nimi a wynajmem czy kredytem nie są znaczne. Ciężki wybór.

    #5822

    Anonim

    ja place za wynajem mieszkania łącznie 2 tys wiec tbs jest dla mnie bardziej atrakcyjny,na kredyt nie mam szans wiec zostaje mi tbs na razie

    #5824

    Anonim

    Okey, ale za powiedzmy 3 pokojowe mieszkanie w TBS trzeba zapłacić na starcie jakieś 90 tysięcy. Do tego czynsz+media, to myślę lekko wyniesie 1500 zł.

    #5850

    Anonim

    To i tak wciąż jest 1500 a nie 2000 jak pisze grześ. Poza tym te 90 tys jest do odzyskania w przypadku wyprowadzki i nie jestem uwiązana kredytem na 30 lat, przy 3 pokojowym mieszkaniu rata kredytu to 2tys do tego oplaty tak samo czynsz,media w granicach 500-600zl i juz sie robi 2500 a tu wciaz 1,5tys.Jak spłacę kredyt to zapłacę za to mieszkanie 2 razy więcej niż je kupilam,jak je bedę chciała sprzedac nikt mi tyle za nie nie da więc jestem w plecy. Tu wychodzę na czysto z wkładem. A że płaciłam czynsz, no coż,to normalne,używałam to i płaciłam. W mieszkaniu na kredyt też muszę płacić. Uważam TBS za lepszą alternatywę do kredytu dla kogoś kto nie m szans na kredyt. Nie sztuką jest pożyczyć kasę, sztuką jest to potem wszystko oddać z zabójczymi odsetkami. Już widać jak frankowicze płaczą. Po co podzielać ich los. Na zachodzie większość mieszka w czynszówkach i nikt z tego tytułu nie płacze. Tylkow Polsce jakieś chore ambicje na tytuł własności obciążony hipoteką.

    #5855

    Anonim

    tez tak mysle jak gattina

    #5856

    Anonim

    Nie mówię nie, sam czekam na mieszkanie w TBS. Po prostu wybiera się mniejsze zło, bo nie uważam, że TBS to jakiś super wybór. Widać też, jak zmieniła się tendencja, coraz mniej chętnych, coraz więcej ludzi rezygnuje, więc coś w tym jednak jest.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 74 total)

You must be logged in to reply to this topic.