kredyt na partycypację

This topic contains 7 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 11 years, 4 months temu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #486

  Anonim

  .

  #2575

  Anonim

  Witam! Wzięłam kredyt na partycypację i czekam na decyzję która ma być dopiero w środę a ja do piątku mam zapłacić i mam takie pytanie bo chcę pożyczyć pieniądze ale nie wiem czy bank automatycznie nie prześle na konto TBS-u i wtedy 2 razy bym im przesłała i nie wiem jak to jest? czy w razie czego TBS odda mi?

  #2583

  Anonim

  Witam.
  Niestety nie wiem, jak to jest z tymi przelewami. Ale Pani jest w takim razie na bieżąco z ofertami banków. Proszę o informację, który bank ma najkorzystniejszą ofertę i orientacyjnie jaka kwotę na jaki okres Pani brała? Ile wyniosła rata?
  Z góry dziękuję.Pozdrawiam.

  #2610

  Anonim

  Witam
  również prosiłabym o informację na temat oferty banków

  #2620

  Anonim

  witam z tego co mi wiadomo to Bank PKO BP ma korzystny kredyt na takie mieszkanie, rzeczywiste oprocentowanie wynosi około 14% podobno

  #2734

  Anonim

  14%?? chyba 4…

  #2737

  Anonim

  Witam Bank PKO BPO na pewno ma oprocentowanie 14%. Ja osobiście polcema Bank Spółdzielczy w Brodnicy (taka jest nazwa Banku) tylko nie wiem czy działa na terytorium całęgo kraju. Jest to kredyt mieszkaniowy jak i zarówno na TBS. Jego oprocentowanie to 8,76 %, a stopa rzeczywista wynosi 10,76 %.

  #2738

  Anonim

  Jeżeli mowa o kredycie na partycypację, to nie przelewaj sam pieniedzy na konto TBS, jeżeli bierzesz na to kredyt to musi to wyjść z konta Banku bezpośrednio przez nich na konto TBS. Nie prześlą ci ich na twój prywatny rachunek. Taka jest procedura banku.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.