Jestem zainteresowana mieszkaniem w systemie TBS

This topic contains 2 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Alex 5 years, 5 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #21848

  Lena

  witam…jestem zainteresowana mieszkaniem w systemie TBS chciałabym wiedzieć co oznacza termin rynek wtórny…na jakich zasadach i czy są aktualnie mieszkania na rynku wtórnym miasto Wrocław…dziękuje za odp

  #21852

  takaTam

  Jeśli chcsz wiedzieć czym się różni rynek wtórny mieszkań o rynku pierwotnego, to największą różnicą jest to, że mieszkania na rynku pierwotnym są zupełnie nowe a mieszkania na rynku wtórnym – używane. Jeśli chcesz się starać o mieszkanie w TBS-ie, to możesz szukać mieszkań używanych, czyli oferowanych od innych najemców obecnie mieszkających w tym mieszkaniu, lub szukać mieszkania TBS nowego, czyli takiego które dopiero powstaje lub które dopiero powstanie, zapisy na takie nowe mieszkania, zwykle odbywają się wcześniej, czyli jeszcze przed wybudowaniem. Osobiście polecam szukać mieszkań na rynku pierwotnym, bo nowe to nowe.

  #21857

  Alex

  Jeśli szukasz TBS-u we Wrocławiu, to zamiast pytać na forum, wejdź na stronę Wrocławskiego TBS-u i tam sprawdź aktualne inwestycje – jeśli szukasz mieszkania na rynku pierwotnym (nowe mieszkania). Jeśli natomiast poszukujesz mieszkania z rynku wtórnego (używane mieszkania) to odwidź choćby dział ogłoszenia na tutejszej stronie.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.