grzyb!!!!

This topic contains 9 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 9 months temu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #737

  Anonim

  .

  #3544

  Anonim

  witam
  w tbsach mieszkam 7 lat i od zawsze miałam z nimi problem, jak nie pekajace sciany, to zalana piwnica, czy grzyb w mieszkaniu. wczoraj po odsunieciu mebli za szafa pokazał sie wielki, naprawde wielki grzyb i to w pokoju gdzie sa małe dzieci. piwnice też mielismy zalaną , jest tam też grzyb iokropnie smierci pomimo wietrzenia dzień w dzień. cxzy moge domagac sie zamiany mieszkania, czy obnizenia czynszu?czy ktos miał taka sytuację? jak mieszkac mam w zagrzybiałym mieszkaniu?!z dziećmi?prosze o pomoc

  #3556

  Anonim

  rozumiem ze mieszkacie w czystych mieszkaniach i ten problem nikogo nie dotyczy

  #3572

  Anonim

  Ja osobiscie nie miałem takiego problemu ale znane mi są takie przypadki (przerabiane stare budynki).Generalnie TBS się na to wypinaja.

  #3583

  Anonim

  Ja tez nie mam takiego problemu,ale w Giżycku TBS posiada blok na innej ulicy,gdzie jest problem z grzybem.I tak jak zostało napisane wyżej TBS sie na to wypina i obwinia mieszkańców,mówiąc,że nie wystarczająco wietrzą mieszkania.

  #4163

  Anonim

  To samo przerabiam ja i moi znajomi w KTBS. Zawsze całą winę zwalają na lokatorów, mówiąc ,że firany zasłaniają wywietrzniki , za mało grzejemy mieszkania , za dużo pary wytwarzamy – mam wrażenie, że te mieszkania są po to aby tylko płacić czynsz a nie normalnie funkcjonować

  #4276

  Anonim

  ja mieszkam w tbs na parterze grzyb jest straszny byli z tbs i to niby moja wina bo zle mieszkanie wietrze

  #4312

  Anonim

  Ja mieszkam w PTBS w Poznaniu. Męcze sie z grzybem od kilku lat. Ciągle ta sama śpiewka. Oficjalnie ,że mieszkanie niedogrzane i trzeba często wietrzyć . Nieoficjalnie -mieszkam nad wjazdem na osiedle co skutkuje z fatalna izolacją budynku. W tym roku udalo mi się zwalczyć problem. Kupiłam osuszacz powietrza.

  #4323

  Anonim

  Budynki najczęściej oddawane są zaraz po wydaniu decyzji na użytkowanie. Często w okresie zimowym. Są niedostatecznie osuszone i tu leży największy problem.

  #4358

  Anonim

  Ja mieszkam w tbs w Raciborzu u nas grzyb tez wystąpił u wielu mieszkańców. Zwalają winę również na mieszkańców że zle wietrzą mieszkania, oczywiście muszą na coś zwalić. te budynki zostały za szybko oddane do zamieszkania. Szybko wybudowac, wszystko wykonane po łebkach co chwile jakas usterka a wcale nie małe pieniądze płacimi.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.