Grzyb TBS Krak-system KRAKÓW – ratunku

This topic contains 5 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 5 months temu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #978

  Anonim

  .

  #4777

  Anonim

  MA ktoś sposób na Administratora? JAk ich zmusić do dziłania? Pisma bez odpowiedzi – a ja już nie mam siły….Łazienka cała w grzybie a od miesiąca wychodzi w pokoju na łączeniu sufitu i ściany – zaczyna sie od rogów i potem….

  #4785

  Anonim

  Tak myślałam, nikt nie ma takiego problemu…
  ech

  #4787

  Anonim

  Grzyb w mieszkaniu jest od wilgoci.Wilgoć może być od tego że suszone jest w mieszkaniu pranie .Mieszkanie jest mało wietrzone i ogrzewane i stąd problem. Taki stan w mieszkaniu to wyłącznie wina użytkownika i nie należy to do administracji. Tak uważam.

  #4789

  Anonim

  A ja uważam że winę ponosi inwestor – źle ocieplony budynek i przmarzające ściany – szczególnie jedna – kamery termowizyjne to wykazały idealnie…. co do ogrzewania i wietrzenia – przy 3 dzeci nie wyobrazam sobie nie grzać ani nie wietrzyć mieszkania – ba nawet jest dogrzewane elektrycznie bo kaloryfery przy plusowych temperaturach NIESTETY nie grzeją, pranie suszone jest w suszarce (takim automacie- dla niezorientowanych) i osobiście uważam że p. Basia jest pracownikiem TBSu pisząc takie BZDURY!!!!!
  Pozdrawiam

  #4791

  Anonim

  Napisałam to co może powodować powstawaniu wilgoci i grzybu w mieszkaniu i nie są to bzdury ale rzeczywistość.
  Nie wiem co jest przyczyną u Pani i czy sąsiedzi maja podobny problem.
  Tak na marginesie .nie jestem pracownikiem TBSu a szkoda bo poszukuje pracy.
  Jeśli ktoś się zwraca z pytaniem to należy być kulturalnym.wymaga tego kultura osobista oczywiście jeśli się ma takową.Z mojej strony to tyle .dziękuje za wymianę zdań i kończę nasz „dialog”.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.