GLIWICE !!!!!!!ZNOWU PODWYŻKI W TBS

This topic contains 13 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years temu.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #675

  Anonim

  .

  #3206

  Anonim

  Zarządajmy kalkulacji – to skandal jak drożeja te mieszkania

  #3207

  Anonim

  Strasznie poszło wszystko do góry! Niby Pare groszy ale jak to wszystko policzyć to masakra 😐 Windują ceny jak im sie chce…bo albo płacisz albo wypier…j!

  #3208

  Anonim

  To ile teraz macie za metr? bo u nas 13 zł

  #3215

  Anonim

  Nie poszedł czynsz w góre tylko media ogrzewanie ciepła woda i wywóz śmieci a za metr jest 10.80

  #3277

  Anonim

  CZYNSZ W GÓRĘ OD 10.07.2013 BĘDZIE WYNOSIŁ 11.50 ZA M2 CIEKAWE ILE BĘDZIE W 2014

  #3278

  Anonim

  Tak, podwyżka obowiązuje od 1,07,2013 11 zeta z a 1m kw.SKANDAL. Mieszkania na Lipowej w Gliwicach wyglądają jak 20 letnie, klatka schodowa jak slamsy… nie wspomnę o podwórku. Nic nie robią prócz wręczania podwyżek.

  #3335

  Anonim

  Proszę Was o informację, czy Wasze stawki czynszu zgadzają się z tymi maksymalnymi podanymi tutaj w serwisie? Bo u mnie oczywiście NIE i zastanawiam się dlaczego i co z tym zrobić, bo jakby stawka była taka jak tutaj policzono (od 1.04.13 lubelskie 8,97 to bym płaciła ok. 100 zł miesięcznie mniejszy czynsz).
  Jak jest u Was?
  pozdrawiam

  #3340

  Anonim

  ella weź pod uwagę że to co podajesz dla lubelskiego to jest świeży wskaźnik, który spadł w porównaniu do poprzedniego o 5 procent. Wydaje mi się że płacisz jeszcze ze starego wskaźnika a sugerujesz się nowym.
  Swoją drogą to ciekawy jestem czy TBS musi w takim wypadku obniżyć czynsze jak wskaźnik mocno spada ?

  #3354

  Anonim

  No wlasnie, jak to jest. Ceny mieszkan spadaja, a ten wskażnik ciagle rosnie. A przecież jest to warttośc odtworzenia 1m2 budynku. nie sadze zeby jakos wzrosły ceny materiałów budowlanych, skoro mieszkania tanieja a popyt mniejszy.

  #3355

  Anonim

  Wzięłam pod uwagę i porównałam ze wskaźnikami stawki czynszu za ostatnie 3 lata i ZAWSZE stawka jest wyższa niż wychodzi z obliczeń. Rozumiem, że reakcja na nowy wskaźnik wymaga czasu, ale to się nie zgadza od kilku lat.
  Co zrobić???
  Dziś otrzymałam odpowiedź od p. Prezesa, że stawkę czynszu ustaliło Zgromadzenie Wspólników, heheh
  niezłe to zgromadzenie, co ma moc większą od ustawy,
  nie wiem gdzie z tym iść, przecież to bezprawne

  #3445

  Anonim

  Myślę, że warto pisemnie zapytać nasz drogi TBS gliwicki dlaczego aż o tyle podwyższają czynsz skoro raty za kredyt na budowę płacą na pewno niższe niż kilka lat temu…Dla mnie to 100 zł więcej miesięcznie i przestaje mi się ta zabawa w TBS opłacać.

  A obserwując ich pracę (wieczne pogaduszki, kawy, śniadania, wyjścia „na miasto”), efektywność i marnotrawienie zasobów (zastanawialiście się ile miesięcznie kasy TBS wydaje na wydruki???) poleciłabym o 1/3 odchudzić administrację i już by się problem rozwiązał. Nie widziałam tam dotąd ani jednego ciężko pracującego człowieka. Każdy wezwany fachman robi łaskę, że przyjdzie, spóźnia się tylko 2 h albo nie przychodzi wcale, każda sprawa wymaga konsultacji z 10 innymi urzędnikami. Tylko tak dalej. A ja sobie chyba w końcu kupię mieszkanie. BEZCZYNSZOWE 🙂

  #3447

  Anonim

  i o to im chyba chodzi

  #4108

  Anonim

  nam od stycznia podnieśli stawkę za 1 m do kwoty 13.80 blok w którym mieszkamy niszczeje i nic z tym nie robią nasze pieniądze idą na premie prezesów i w kieszeń właścicieli a my lokatorzy spadamy coraz niżej i nic nie możemy zrobić

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)

You must be logged in to reply to this topic.