Deklaracje dochodowe

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 4 years, 11 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #1086

    Anonim

    PROSZĘ O INFORMACJE CZY SPÓŁDZIELNIA TBS MA PRAWO ŻĄDAĆ DEKLARACJI DOCHODOWEJ CO ROK???

    #5244

    Anonim

    .

    • This reply was modified 4 years, 3 months temu by  Redakcja.
    • This reply was modified 3 years, 2 months temu by  Redakcja.
    #5245

    Anonim

    Po pierwsze:
    – TBS to nie spółdzielnia
    Po drugie:
    – Nie co rok tylko co dwa lata
    Po trzecie:
    – Jak najbardziej ma prawo, na podstawie przepisu ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego:
    Art. 30 ust. 3. Najemca jest obowiązany składać towarzystwu raz na 2 lata, w terminie do dnia 30 kwietnia danego roku, deklarację o średnim miesięcznym dochodzie przypadającym na gospodarstwo domowe w roku poprzednim oraz informować towarzystwo niezwłocznie o uzyskaniu tytułu prawnego do innego lokalu mieszkalnego.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.