czy najemca może być jenocześnie partycypantem?

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 6 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #23

    Anonim

    Witam wszystkich.
    Mam problem i proszę o radę.
    Mój teść jest partycypantem w TBSie, w którym mieszkam (dodaję, że jest trzecim z kolei partycypantem). Najemcą mieszkania jestem ja. Czy na podstawie art. 29 ust. 4 ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego teść może scedować na mnie prawa z tytułu partycypacji, co w konsekwencji da taki skutek, że ja będę jednocześnie partycypantem i najemcą? PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDŹ.

    #1221

    Anonim

    Witam wszystkich.
    Mam problem i proszę o radę.
    Mój teść jest partycypantem w TBSie, w którym mieszkam (dodaję, że jest trzecim z kolei partycypantem). Najemcą mieszkania jestem ja. Czy na podstawie art. 29 ust. 4 ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego teść może scedować na mnie prawa z tytułu partycypacji, co w konsekwencji da taki skutek, że ja będę jednocześnie partycypantem i najemcą? PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDŹ.

    #1222

    Anonim

    U mnie nie było problemu, sytuacja identyczna.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.