Czy moge sie starac o mieszkanie TBS ?

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 11 years, 7 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #596

  Anonim

  Witam, jestesmy z meżem rok po ślubie. Mamy małe dziecko. Nie stac nas na wynajem ani na dostanie kredytu. Mąż zarabia 1200zł, umowe ma przedłużaną co 3 miesiące, jest niepełnosprawny w stopniu umiarkowanym. Obecnie mieszkamy u teściów, ojciec męza zabiera nam 900zł za mieszkanie w jednym niedużym pokoju. Zostaje nam 300 zł na jedzenie, na mleko dla dziecka i ubranka. Nie starcza nam. Jesteśmy załamani. Nie idzie się dogadac z ojcem męża i boimy sie ze wylądujemy w końcu na ulicy przez te kłótnie z teściem. Proszę o pomoc, czy mamy szanse na dostanie mieszkania TBS do wynajecia.

  #2932

  Anonim

  .

  #2933

  Anonim

  Na wynajęcie w TBS raczej nie ma co liczyć. Na twoim miejscu porozmawiałabym z mężem o sytuacji w waszej rodzinie. Z tego co piszesz teść jest ostatnią szują która żeruje na Was. Jak można zabierać rodzinie niepełnosprawnego syna 3/4 wypłaty? Ja bym się wyrzekła takiego ojca.

  #2934

  Anonim

  jeśli sytuacja wygląda w ten sposób i dochód na 3-osobową rodzinę wynosi 1200, to nie ma szans na mieszkanie TBS. proponuję jednak wziąć sprawy w swoje ręce i nie pozwolić się wyzyskiwać teściowi. proszę się zgłosić do opieki społecznej i poszukać pomocy, gdzie się da

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.