blok 10 wojewódzkiego

This topic contains 121 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 9 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 122 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #583

  Anonim

  .

  #2879

  Anonim

  Czy ktoś ma jakieś informacje na temat oddania bloku 10 w Łodzi. Czy nastąpi to w tym roku?

  #2882

  Anonim

  Na zgromadzeniu udzialowców mowiono, że oddanie nastąpi w tym roku, przed świętami Bożego Narodzenia. pozdrawiam.

  #2979

  Anonim

  Chyba jednak nie nastąpi..dzwoniłem przed chwilą do biura – „optymistycznie proszę nastawiać się na koniec stycznia”. Rok opóźnienia?drobiazg..

  #2986

  Anonim

  Ostatnie opóźnienia wynikają tylko i wyłącznie ze zwłoki TBS z płatnościami dla podwykonawców.
  W połowie grudnia przerwano prace wykończeniowe w drugiej klatce mimo, że warunki pogodowe były sprzyjające i można było kłaść tynki. Morozy napewno dodatkowo wstrzymają prace. Biorąc pod uwagę obecne zawansowanie prac potrzeba: min. 3tyg na położenie kładzi, proces schnięcia zajmie kolejne 4tyg + 1tydz. na malowanie i drobne poprawki. Odbioru napewno nie przeprowadzą z dnia na dzień. Także na moje oko to połowa marca (optymistycznie)!!!

  #2987

  Anonim

  Czy ktoś z Państwa zasięgnął porady prawniczej w sprawie tak długiej zwłoki z oddaniem bloku nr 10 do zasiedlenia? W chwili wpłaty pieniędzy (10.2010) TBS planował oddanie bloku na I kwartał 2012. Od siebie dołożyłem kolejny kwartał z uwagi na warunki pogodowy itd. Obecnie kończy się rok 2012 a blok bez tynków, robota stoi – ponoć TBS nie płaci podwykonawcom.

  #2991

  Anonim

  Także słyszeliśmy od robotników o zaległościach finansowych TBSu w stosunku do Milmy. 03.01.2013 dowiedzieliśmy,że jeśli dług zostanie spłacony, to przerzucają więcej pracowników i jest jeszcze miesiąc pracy. Jeśli nie, to tym tempem-cztery miesiące roboty. Podobno TBS nie ma kasy,żeby kupic kaloryfery do naszego bloku, a bez ogrzewania nie można zrobic wylewek. Jedna wielka granda, sciemnianie i walenie w ch… z udziałowcami.
  Może wspólnie coś zdziałamy?
  Podobno w bloku 9 w ramach rekompensaty za opóźnienie , najemcy przez 2 miesiące nie płacili czynszu.

  #2995

  Anonim

  Szkoda, że więcej osób nie zagląda na to forum, można by wtedy większą grupą odwiedzić Panią Prezes. Jeżeli do końca lutego blok nie zostanie oddany to wycofam swoje udziały i poszukam innego mieszkania.

  #3016

  Anonim

  Przyłączam się oczywiście do apelu o wspólne działania i negocjacje w sprawie rekompensaty za opóźnienie. Na termin oddania bloku nie mamy na pewno wpływu bo żaden wykonawca nie będzie robił za darmo, ale rekompensata nam się należy niewątpliwie.

  #3054

  Anonim

  Witam,

  Uważam, że powinniśmy wspólnie napisać pismo do Zarządu i zagrozić Sądem/odebraniem udziałów i zażądać rekompensaty.
  Musimy się tylko jakoś zgadać bo to forum to jedyne miejsce, gdzie mamy ze sobą kontakt!

  #3058

  Anonim

  Czy ktoś zasięgnął porady prawnej? Zanim zaczniemy straszyć TBS dobrze jest wiedzieć na czym stoimy i jakie prawa nam przysługują.

  #3061

  Anonim

  ja również czekam od roku i moja cierpliwość jest juz na wyczerpaniu. tylko nie wiem co gorsze – czekać kolejne pare miesiecy czy dostać mieszkanie wykonczone po kosztach? Jak zrobią fuszerkę to będziemy czekać kolejne miesiące na poprawki wykonywane na gwarancji. Milma ma 30 dni na usunięcie usterki..
  Skoro zabrakło im pieniędzy to może zaproponują tani wykup mieszkań na własność tak jak w żychlinie?

  #3109

  Anonim

  jakieś nowości w temacie?

  #3111

  Anonim

  Witam

  również jestem przyszłym i na tą chwilę niedoszłym najemcą tego magicznego bloku 🙂
  średnio raz na dwa tygodnie pojawiam się na budowie żeby sprawdzić postępy prac. Niestety nie mam dobrych wieści, ponieważ prace prawie w ogóle nie ruszyły z miejsca, niby robotnicy są, niby coś robią ale efektów brak.
  Wykończenie jest w stanie tragicznym, niezgodnym z jakimikolwiek normami, o pionach drzwi czy okien nie wspomnę.
  Jeśli MILMA ma 30 dni na naprawienie błędów to przy tylu usterkach nie ma na to szans.
  Faktycznie forum jest dobrym miejsce na zebranie się w większą grupę i aktywne zadziałanie w tym temacie. Z tego co wiem w naszym przypadku można pomyśleć o pozwie zbiorowym, ale musi być co najmniej 10 mieszkańców.
  Czekamy od Was na odpowiedzi poprzez forum, żebyśmy mogli pójść do przodu.
  Pozdrawiam

  #3115

  Anonim

  Chyba nie jest jednak tak tragicznie. Zrobione są tynki, chyba skończyli robic wylewki, bo w przeciągu 2 tyg.zniknęły spod bloku 2 wielkie hałdy piachu i torby z czymś,z czego robotnicy coś kręcili 😉 i styropian. Także jeszcze malowanie, montaż ceramiki łazienkowej i drzwi wew. Chyba,że już są, skoro Pan twierdzi,że nie trzymają pionu? (w środku nie byłam-więc nie wiem).
  Pozdrawiam.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 122 total)

You must be logged in to reply to this topic.