O czym Ty piszesz?

#1484

Anonim

Gdzie napisałem, że chcę wykupić mieszkanie za złotówkę?
Jeżeli w ogole sprawa Cię interesowała, to wiesz chyba na czym polegało oszustwo Platformy Obywatelskiej, która OBIECAŁA sprawę załatwić. Posłowie PO w ramach komisji „Przyjazne Państwonapisalii przedłożyli projekt, który normował sprawy TBS. Nie było tam nic o wykupie za złotówkę. Ale było np. o prawie pierwokupu przez najemcę w razie upadłości. Było też o wspólwłasnosci mieszkania stosownie do wniesionego przez partycypanta udziału. Projekt był opracowywany przez prawników.
Dlaczego teraz nagle ta sama Platforma ustami Słońca Peru twierdzi, że projekt jest wadliwy, że są „watpliwości legislacyjne” i tego typu kity wciska?

Komorowski nie reprezentuje żadnego programu i zadnych idei, jest tylko reprezentantem grupy towarzysko biznesowej, dodatkowo zwiazanej z grupami typu WSI, znanych wrecz z działalnosci przestępczej oraz agenturalnej.

Wyrazam wątpliwość, czy ktoś, kto tak jak Ty wypowiada się za niekorzystnymi dla nas rozwiazaniami, w ogóle jest partycypantem TBS.

A co do pytania o Kaczyńskiego. Akurat wczoraj wypowiadał się na temat przekretów polegających na lewej sprzedarzy mieszkań wraz z lokatorami.
Poza tym nie rozmawialismy o programie Kaczyńskiego, tylko o oszustwach Platformy.