A cóż Ci da Komorowski?

#1481

Anonim

Skoro nie obchodzi Cię sprawa losów Twojego mieszkania i pieniędzy zainwestowanych w TBS, to po co zabierasz głos?
A skoro bierzesz pod uwagę inne sprawy, to nie wierzę że mogą być takie powody, dla których możesz popierać Komorowskiego.

Komorowski albo błaźni się, albo celowo robi rzeczy szkodliwe.
1. Przykład z zakresu spraw społeczno-rodzinnych: Dlaczego podpisał ustawę, ktora pozwala represjonować rodzicow za danie klapsa?
2. Przykład z zakresu polityki międzynarodowej: Dlaczego Platforma oddała najważniejsze śledztwo powojennej Polski w ręce Rosji? Komorowski zdążył wręczyć odznaczenia milicjantom ze Smoleńska za zabezpieczenie miejsca katastrofy, gdy jeszcze miesiąc później na kompletnie niezapezpieczonm terenie znajdowano fragmenty ciał i przedmioty ważne dla skledztwa?
3. Kpiny z gazu łupkowego i ignorancja w sprawie niezależności energetycznej to już działanie wbrew polskiej racji stanu, by ie powiedzieć zdrada kraju.

Kaczory, przy wszystkich swoich wadach, konsekwentnie działały na rzecz suwerenności Polski. To tylko zakompleksionym czytelnikom gazetki wybiórczej można wciskać kit w stylu „Dość machania szabelką, bo co sobie o nas pomyślą w Brukseli?”. Czy słyszałeć, aby np. w Anglii ktoś pytał „A co sobie o nas pomyślą we Francji?”