Rezygnacja z sanatorium NFZ wzór pisma PDF

Jak napisać rezygnację z sanatorium NFZpismo dotyczące rezygnacji z uzdrowiska refundowanego przez NFZ powinno spełniać szereg formalnych wymagań, aby trafiło w odpowiednie miejsce i aby pracownik NFZ-tu mógł przeprowadzić postępowanie rezygnacyjne – nie obciążając nas żadnymi konsekwencjami.

Przeważnie oczekiwanie na termin wyjazdu do sanatorium jest dość długi i ciężko zaplanować wyjazd tak, aby nie kolidował on z innymi obowiązkami, jakie pojawiają się międzyczasie w naszym życiu.

Przez to wielu kuracjuszy, którzy otrzymali skierowanie od lekarza zakładu lecznictwa uzdrowiskowego na leczenie uzdrowiskowe – zmuszonych jest zrezygnować z sanatorium przez różne zdarzenia losowe.

Rezygnację z sanatorium NFZ należy przeprowadzić w określony w ustawie sposób, kuracjusz w pierwszej kolejności powinien zwrócić potwierdzone skierowanie do oddziału funduszu, a także dołączyć pismo, w którym oświadczy o rezygnacji z sanatorium.

Aby ułatwić Ci zrezygnowanie z sanatorium uzdrowiskowego NFZ, przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór rezygnacji, który zakupisz poniżej:

  • Łatwe drukowanie
  • Możliwość edycji
  • Możliwość wielokrotnego użytku
  • Natychmiastowy dostęp do dokumentu
  • Gwarancja bezpieczeństwa (jesteśmy legalnie działającą firmą)
  • Wsparcie posprzedażowe e-mail
  • Pismo aktualne na 2022 rok
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl