Zobacz jak powstaje twoje mieszkanie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oceń treść)
Loading...

Osoby, które zakupiły mieszkanie w Jaworznickim TBS sp. z o. o. w ramach inwestycji „Matejki II etap – na własność” mogą na bieżąco śledzić postęp prac budowlanych – wystarczy mieć tylko komputer z dostępem do internetu.

Na oddanym do użytku w styczniu br. budynku JTBS przy ul. Henryka Partyki zainstalowano kamerę, która jest skierowana na plac budowy pierwszego obiektu z 32 mieszkaniami na własność.

Mieszkania Jaworzno Matejki
Podgląd budowy Matejki II etap

To nowy pomysł w naszej Spółce. Ta kamera pozwala nam oraz przyszłym mieszkańcom na monitorowanie i śledzenie przebiegu budowy o każdej porze, a poza tym dzięki niej możemy dodatkowo promować inwestycję, a w szczególności ostatnie wolne mieszkania. – przyznaje Janusz Łach Prezes Zarządu JTBS.

Wszyscy zainteresowani mogą śledzić postęp prac w inwestycji „Matejki II etap – na własność” poprzez stronę www.jtbs.iap.pl (klikając na odpowiedni baner) lub bezpośrednio na www.jtbs.jaw.pl/kamera .

Inwestycja „Matejki II etap” to 32 wykończone mieszkania na własność.
Wśród oferowanych lokali są: M-1 pow. 30,69m2, M-3 pow. 46,38m2 i 52,70m2, M-5 pow. 66,87m2 w cenie już od 3299 zł/m2. O wyborze mieszkania decyduje kolejność zgłoszeń. Termin przekazania kluczy zaplanowano na czerwiec 2012 r.

Koniecznie sprawdź  Konkurs „Inteligentny Klucz”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Czy wiesz ile kosztuje euro? Nasz przelicznik walut Ci w tym pomoże.