Zobacz jak powstaje twoje mieszkanie

Osoby, które zakupiły mieszkanie w Jaworznickim TBS sp. z o. o. w ramach inwestycji „Matejki II etap – na własność” mogą na bieżąco śledzić postęp prac budowlanych – wystarczy mieć tylko komputer z dostępem do internetu.

Na oddanym do użytku w styczniu br. budynku JTBS przy ul. Henryka Partyki zainstalowano kamerę, która jest skierowana na plac budowy pierwszego obiektu z 32 mieszkaniami na własność.

Mieszkania Jaworzno Matejki
Podgląd budowy Matejki II etap

To nowy pomysł w naszej Spółce. Ta kamera pozwala nam oraz przyszłym mieszkańcom na monitorowanie i śledzenie przebiegu budowy o każdej porze, a poza tym dzięki niej możemy dodatkowo promować inwestycję, a w szczególności ostatnie wolne mieszkania. – przyznaje Janusz Łach Prezes Zarządu JTBS.

Wszyscy zainteresowani mogą śledzić postęp prac w inwestycji „Matejki II etap – na własność” poprzez stronę www.jtbs.iap.pl (klikając na odpowiedni baner) lub bezpośrednio na www.jtbs.jaw.pl/kamera .

Inwestycja „Matejki II etap” to 32 wykończone mieszkania na własność.
Wśród oferowanych lokali są: M-1 pow. 30,69m2, M-3 pow. 46,38m2 i 52,70m2, M-5 pow. 66,87m2 w cenie już od 3299 zł/m2. O wyborze mieszkania decyduje kolejność zgłoszeń. Termin przekazania kluczy zaplanowano na czerwiec 2012 r.

Rate this post