Zapisz się na mieszkanie TBS w Szczecinie

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego realizuje kolejną inwestycję – w odległości zaledwie kilku kilometrów od ścisłego centrum Szczecina powstanie osiedle z 268 mieszkaniami na wynajem. Osoby zainteresowane zamieszkaniem na nowoczesnym i komfortowym osiedlu na bardzo korzystnych warunkach mogą składać wnioski do końca października.

Teren na którym realizowana jest inwestycja znajduje się w Szczecinie, na granicy Warszewa i Żelechowej, u zbiegu ulic Łącznej i Kukułeczki. Na dostępność komunikacyjną osiedla wpływają realizowane w jego sąsiedztwie inwestycje miejskie – budowana obecnie część Trasy Północnej połączy osiedle z innymi dzielnicami miasta. Z kolei modernizowana ulica Łączna pozwoli na wprowadzenie nowej linii autobusu.

W czterokondygnacyjnych, podpiwniczonych budynkach do rozdysponowania będzie łącznie 268 jedno- (około 33 m2), dwu- (od 42 do 55 m2) i trzypokojowych (od 55 do 65 m2) lokali przekazanych w standardzie „pod klucz”, czyli gotowych do natychmiastowego zamieszkania. Do mieszkań w parterach budynków przyporządkowane zostaną ogródki. Na osiedlu powstaną miejsca postojowe oraz infrastruktura sportowo-rekreacyjna: boisko do gry i plac zabaw. Nie zabraknie również elementów małej architektury i terenów zieleni.

Rozpoczęcie realizacji robót budowlanych planowane jest w I kwartale 2014 roku, a przewidywane zakończenie prac nastąpi w I kwartale 2016 roku.

Szacunkowy koszt jednostkowy udziału w kosztach budowy mieszkania wynosi 1.200 zł za 1 m2 powierzchni użytkowej. Wkład finansowy objęty zostanie gwarancją zwrotu i waloryzacji w przypadku decyzji o rozwiązaniu umowy najmu. Wnioski o zawarcie umowy w sprawie udziału (partycypacji) w kosztach budowy mieszkania należy składać osobiście w siedzibie spółki przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1 w Szczecinie, pokój nr 4, w godzinach od 10 do 16, w terminie od 13 września 2013 roku do 31 października 2013 roku.

Zobacz także:

Duże inwestycje TBS w Szczecinie
Szczecińskie TBS – aktualne inwestycje

Rate this post