Ostatnie dni na złożenie wniosku w Zamościu

Jeszcze tylko przez tydzień będą aktualizowane i przyjmowane nowe wnioski od osób zainteresowanych wynajmem mieszkania od TBS w Zamościu. Na początku lata towarzystwo rozpoczyna nową inwestycję – budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Jako pierwszy przy ul. Chłodnej w Zamościu stanie budynek 4-ro kondygnacyjny (parter + 3 piętra) mieszczący 36 lokali mieszkalnych 2-pokojowych o pow. 40,54 m2 z aneksem kuchennym i 55,38 m2. Wszystkie lokale będą wykończone „pod klucz”: w pokojach i przedpokojach podłogi wyłożone panelami, w łazienkach i kuchniach posadzki z terakoty. Zainstalowany zostanie biały montaż a ogrzewanie pomieszczeń będzie się odbywało za pomocą piecyków gazowych dwufunkcyjnych umieszczonych w łazienkach. Wokół budynków powstanie niezbędna infrastruktura – chodniki, parkingi, plac zabaw, zieleń.

Przewiduje się, że przyszli najemcy zapłacą wkład partycypacyjny w wysokości 1100 zł/m2 oraz kaucję zabezpieczającą około 4 tys. zł. Stawka czynszu wyniesie ok. 9 zł/m2 łącznie ze spłatą kredytu. Rozpoczęcie budowy przy ul. Chłodnej planowane jest na czerwiec – lipiec br. a zakończenie czerwiec 2015 r.

Aktualizacje i nowe wnioski przyjmowane będą do 24 kwietnia br. w siedzibie TBS przy ul. Peowiaków 8 w Zamościu.
Pobierz wniosek.

 

Rate this post