Zapisy na mieszkania TBS w Lublinie

TBS „Nowy Dom” rozpoczęło budowę mieszkań przy ulicy Zygmunta Augusta w dzielnicy Felin. Zakończenie prac planowane jest na koniec stycznia 2011 r., ale jak informuje zarząd TBS, być może uda się przekazać mieszkania pod koniec przyszłego roku.

Powstać mają dwa bloki mieszczące w sumie 84 mieszkania. Zapisy mają ruszyć już w styczniu 2010 roku. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jak zapewnia prezes Towarzystwa Jerzy Deska – dokładny termin zapisów zostanie podany z wyprzedzeniem na stronie internetowej TBS „Nowy Dom”.

Osoby którym nie uda się zapisać na mieszkania, będą miały drugą szansę za pół roku. TBS „Nowy Dom” właśnie ogłosił przetarg na budowę trzech kolejnych bloków przy ul. Zygmunta Augusta. Łącznie znajdzie się w nich 120 mieszkań, których termin oddania do użytku zaplanowano na wrzesień 2011 r.

Łącznie należący do miasta TBS „Nowy Dom” zbudował do tej pory ponad 650 mieszkań przy ul. Lipińskiego, Bronowickiej, Głębokiej i na Felinie. Chętnych na nie było tylu, że zapisy trwały zaledwie po kilka godzin.

Rate this post