Widzewskie TBS oddało mieszkania

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska dokonała uroczystego przekazania lokatorom kluczy do nowych mieszkań w dwuklatkowym budynku przy ul. Wodnej 28. Budowę kolejnych dwóch bloków Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego planuje zakończyć w styczniu.

Do użytku oddano 31 mieszkań, w tym jedno przeznaczone dla osoby niepełnosprawnej. Budynek został zaprojektowany z materiałów zapewniających dużą energooszczędność. Oddany do użytku obiekt to inwestycja zrealizowana przez Widzewski TBS w ramach projektu rewitalizacji śródmieścia.

W budynku znajdują się jedno-, dwu- i trzypokojowe mieszkania wyposażone w instalacje: centralnego ogrzewania, ciepłej wody, elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, TV-SAT, domofonową, telefoniczną i internetową. Każde z mieszkań będzie wyposażone w indywidualne liczniki pomiaru ciepła, wody, prądu i gazu. W bloku znajdują się również, m.in. garaże, pomieszczenia techniczne i gospodarcze.

W styczniu 2012 roku Widzewskie TBS odda do użytku dwa kolejne bloki przy ul. Nawrot 82 i 82A, gdzie będą 44 mieszkania. Łącznie WTBS wybudował już w Łodzi 1,1 tys. mieszkań.

Rate this post