TBS Poznań – KOLEJNY nabór na mieszkania już wiosną!

Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosiło właśnie, że już wiosną tego roku odbędzie się nabór na nowe mieszkania w systemie: Najem z dojściem do własności. TBS Poznań przygotowuje kolejną inwestycję na Strzeszynie.

„Najem z dojściem do własności” jest nowością na poznańskim rynku mieszkaniowym, która polega na stopniowym wykupie wynajmowanego mieszkania.

PTBS ma zaciągnąć kredyt na budowę mieszkań, a najemca będzie ten kredyt spłacać w czynszu, który co miesiąc będzie płacony do TBS-u.

Nowo budowane osiedle na Strzeszynie otoczone jest rozległymi terenami rekreacyjnymi. W sąsiedztwie znajdują się inne budynki mieszkalne Poznańskiego TBS-u, które także funkcjonują na zasadzie: Najem z dojściem do własności.

Mieszkanie w nowo budowanym budynku będą przestronne, wygodne z pełną infrastrukturą towarzyszącą, tj.:

  • tereny zielone,
  • ciągi komunikacyjne,
  • zewnętrzna siłownia,
  • place zabaw,
  • przedszkole oraz żłobek.

Dokładną datę przyjmowania wniosków o mieszkania na Strzeszynie, TBS Poznań ogłosi w połowie marca, dlatego zachęcamy na bieżąco monitować stronę internetową PTBS-u.

nowe-mieszkania-poznan-strzeszyn

Z nieoficjalnych doniesień wiemy, że w opisywanym etapie ma powstać około 180 mieszkań. Docelowo mieszkań na tym osiedlu ma powstać 1100 mieszkań.

Koniecznie przeczytaj:

3.7/5 - (23 votes)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl