TBS Krak-System buduje w Krakowie ekskluzywne apartamenty

TBS Krak-System buduje w Krakowie budynek w którym powstanie 15 ekskluzywnych apartamentów. Zwykle inwestycje TBS-owskie zakładają budowę jak najtańszym kosztem, lecz nie tym razem… TBS Krak-System buduje na ul. Skawińskiej 18 w Krakowie apartament który świetnie wkomponowuje się w historyczny wygląd tej części Krakowa. Ekskluzywnych apartamentów będzie 15 w metrażach od 42 do 110 m kw. Budynek będzie 6-cio kondygnacyjny, do dyspozycji będą podziemne garaże a także lokal usługowy.

Taras, balkon i zielony ogródek

Każdy apartament na parterze będzie posiadał zielony taras a Ci którzy zamieszkają na piętrach do dyspozycji będą mieć balkony oraz zimowy ogród. Inwestycja przy ul. Skawińskiej skierowana jest dla osób z zasobnym portfelem którzy cenią sobie życie w centrum miasta w pięknej historycznej dzielnicy. Budowę apartamentowca Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak-System zaczęło w I kwartale 2016 r. Koniec inwestycji przewidziany jest na 30 wrzesień 2017 r.

Nie często zdarza się, że TBS buduje ekskluzywne mieszkania o podwyższonym standardzie dlatego z zaciekawieniem będziemy obserwować postęp inwestycji a także samą sprzedaż apartamentów.

Rate this post