Targi „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE” po raz 30

„Ożywienie w budownictwie mieszkaniowym stało się faktem, doskonale widocznym szczególnie dziś, podczas rozpoczynających się Targów. Świadczy o tym zarówno grono firm biorących w nich udział po raz pierwszy, jak i rzesza klientów, przybyłych tu aby zapoznać się z aktualną ofertą rynkową” – powiedział 11 września br. Podsekretarz Stanu Piotr Styczeń, podczas otwarcia na warszawskim Torwarze 30 edycji Targów Mieszkaniowych „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE”

Jesienna edycja Targów zgromadziła największą od przeszło dwóch lat liczbę wystawców z grona firm budowlanych, deweloperskich, pośredniczących w obrocie nieruchomościami, a także związanych z finansową obsługą transakcji mieszkaniowych.

Targi „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE” są, zdaniem fachowców obserwujących rynek nieruchomości, największą i najpopularniejszą imprezą targową poświęconą szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości. Ich celem jest możliwie najpełniejsza prezentacja oferty rynku mieszkań, domów i kredytów oraz pomoc osobom zainteresowanym w przebrnięciu przez formalności związane z zakupem własnego „M”.

Osoby takie mają możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z ofertami deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz banków oferujących kredyty hipoteczne. Targowi goście mogą brać udział w otwartych wykładach, prowadzonych przez niezależnych specjalistów, poświęconych współpracy z deweloperami, bezpieczeństwu transakcji, kredytom, podatkom i ulgom związanym z zakupem nieruchomości.

Gościem specjalnym imprezy, objętej honorowym patronatem przez Ministerstwo Infrastruktury, była warszawska dzielnica Białołęka, która podczas trwania targów prezentowała zwiedzającym gościom zalety związane z zamieszkiwaniem na jej terenie.

Koniecznie sprawdź  Deweloperzy za zlikwidowaniem programu TBS