Pleszew – Pleszewskie TBS

Pleszew – Pleszewskie TBS. Budowa dwóch budynków mieszkalnych przy ul. Malinie w Pleszewie

Inwestycja obejmuje:
1) budynek 3 – klatkowy z 32 mieszkaniami i 13 garażami,
2) budynek 2 – klatkowy z 24 mieszkaniami i 9 garażami.

Budynki zaprojektowano jako 5-kondygnacyjne (w tym poddasza użytkowe). W budynkach przewidziano mieszkania jedno, dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe, garaże, komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze do obsługi mieszkań. Do każdego mieszkania przynależny jest balkon lub taras. Na parterze zaprojektowano jedno mieszkanie dostosowane dla osób niepełnosprawnych na wózkach.

Przewiduje się przekazanie kluczy nabywcom do końca III kwartału 2017 r.

Budowa zespołu budynków mieszkalno-usługowo-handlowych przy Pl. Powstańców Wlkp. w Pleszewie

Inwestycja przewiduje wybudowanie zespołu budynków mieszkalno – usługowo – handlowych składającego się z dwóch części. Pierwszy z budynków usytuowany od frontu działki będzie budynkiem o dwóch pełnych kondygnacjach nadziemnych z dodatkową kondygnacją poddasza mieszkalnego oraz kondygnacją podziemną. Drugą część stanowi budynek (oficyna) dwukondygnacyjny z dodatkową kondygnacją poddasza mieszkalnego (bez podpiwniczenia).

Na piętrze oraz na poddaszu zaprojektowanego budynku przewidziano powstanie 13 mieszkań (dwupokojowych – 11 szt i trzypokojowych – szt 2) dostępnych z dwóch klatek schodowych. W kondygnacji podziemnej zapewniono 15 miejsc parkingowych w hali garażowej oraz komórki lokatorskie jak również miejsce na gromadzenie odpadów komunalnych.

W budynku usytuowanym w tylnej części terenu przewidziano dwa mieszkania. Jedno dwupokojowe – na parterze oraz jedno trzy pokojowe usytuowane na piętrze i poddaszu.

Przewiduje się przekazanie kluczy nabywcom do końca IV kwartału 2017r.

Pleszewskie TBS
ul. Malinie 6/25,
63-300 Pleszew
tel. (62) 742 83 65

Rate this post