Olsztyn – Olsztyńskie TBS

Olsztyn – Olsztyńskie TBS. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie

Budynek zaprojektowano, jako dwuklatkowy. W 4-kondygnacyjnym budynku zaprojektowano łącznie 28 mieszkań, po 7 mieszkań na każdej kondygnacji. W części podziemnej budynku zaprojektowano 17 miejsc postojowych, wymiennikownię, pomieszczenie wodomierza, dwie wózkownie (po jednej dla każdej z klatek schodowych), pomieszczenie gospodarcze i 24 komórki lokatorskie. Pozostałe 4 komórki lokatorskie znajdują się w mieszkaniach.
Do wejścia prowadzą schody terenowe oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych w celu zapewnienia im dostępu do najniższej kondygnacji mieszkalnej. W budynku jest możliwość przystosowania jednego mieszkania dla osoby niepełnosprawnej

Zaprojektowano mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe. We wszystkich mieszkaniach łazienka połączona jest z WC. Wszystkie mieszkania posiadają pokój dzienny z aneksem kuchennym. Cztery mieszkania, przyległe do budynku istniejącego, posiadają indywidualne, wkomponowane w mieszkanie komórki lokatorskie.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony lub tarasy nad garażem podziemnym. Wszystkie lokale mieszkalne oraz klatka schodowa będą ogrzewane.

Olsztyńskie TBS
ul. Grunwaldzka 21 A,
10-123 Olsztyn
tel. (0-89) 524 15 00, fax (0-89) 524 15 01

1.7/5 - (14 votes)