Oferta mieszkaniowa TBS w Augustowie

TBS „Kodrem” Sp. z o.o w Augustowie ogłasza zapisy na zakup lub najem z partycypacją lokali mieszkalnych i usługowych w planowanym do budowy budynku usługowo-mieszkalnym przy ul. Łaziennej 6 w Augustowie.

Projektowany budynek ma być 3-kondygnacyjny. Na parterze i pierwszym piętrze obiektu znajdą się lokale usługowe. Natomiast druga i ostatnia kondygnacja będzie przeznaczona na mieszkania. Powstanie 14 mieszkań o powierzchni od 30 m2 do 78 m2 oraz 9 lokali usługowych o powierzchni od 60 m2 do 130 m2. Wszystkie lokale mieszkalne i usługowe posiadać będą miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Ponadto oferta będzie atrakcyjna ze względu na wysoki standard wykończenia, windy, duże tarasy, plac zabaw dla dzieci, ogrodzenie wokół budynku i bardzo dobrą lokalizację w centrum Augustowa.

Potencjalni mieszkańcy mają do wyboru dwie możliwości. Mogą kupić lokal, albo podpisać umowę najmu partycypując w kosztach budowy.
Do końca lipca będziemy zbierać wnioski od zainteresowanych. Później zdecydujemy, czy będzie to typowy system TBS, czy nie. Decyzja zależy od tego, jakich propozycji otrzymamy więcej. – mówi Tadeusz Maciejewski, prezes TBS „Kodrem”. Towarzystwo dysponuje jeszcze sporym terenem, więc jeśli okaże się, że zapotrzebowanie na mieszkania jest duże, to może rozpocząć budowę kolejnych domów przy Łaziennej.

Budowa ma wystartować w czwartym kwartale tego roku, a klucze do mieszkań lokatorzy mogliby odbierać już jesienią przyszłego roku. Bliższe informacje o inwestycji można uzyskać w biurze spółki przy ul. Komunalnej 2 w Augustowie, pokój nr 22.

Rate this post