Najem z docelową własnością w Chorzowie

Regionalne TBS z Chorzowa rozpoczęło nową inwestycję. W nowym budynku będzie niewiele, bo 18 mieszkań, ale już na początku przyszłego roku zacznie się kolejna budowa, gdzie zaplanowano ponad 60 lokali.

Pierwszy blok powstanie przy ul. Rębaczy w chorzowskiej dzielnicy Maciejkowice. Będzie to podpiwniczony budynek o wysokości 5-kondygnacji, mieszczący 18 mieszkań o powierzchni od 35 do 65 metrów kwadratowych. Zaprojektowano kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe, również dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie lokale będą wykończone tak, by lokatorzy mogli od razu się wprowadzić. Nie zabraknie też garaży i miejsc parkingowych. Budowa zakończy w I kwartale 2016 roku.

Kolejny budynek stanie niemal w samym centrum Chorzowa, przy ul. Kościuszki. Prace budowlane rozpoczną się na początku przyszłego roku i potrwają do końca 2016 roku. W budynku powstanie 61 mieszkań, których wielkość to od 30 m2 do 74 m2. Wszystkie mieszkania z opisanych przedsięwzięć, będą przekazywane na wynajem z docelową własnością.

Chorzowskie Regionalne TBS do tej pory wybudowało osiem budynków w Chorzowie, cztery w Rudzie Śląskiej i jeden w Łazach, co łącznie dało liczbę 373 nowych mieszkań na wynajem. W związku z rozpoczęciem realizacji nowych inwestycji władze Regionalnego TBS proszą o aktualizację wniosków lub złożenie wniosków przez zainteresowane osoby.

Przeczytaj również:

Regionalne TBS w Chorzowie – aktualne inwestycje

TBS krok po kroku

Rate this post