Najem z docelową własnością w Chorzowie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1głosów, średnia: 5,00z 5)
Loading...

Regionalne TBS z Chorzowa rozpoczęło nową inwestycję. W nowym budynku będzie niewiele, bo 18 mieszkań, ale już na początku przyszłego roku zacznie się kolejna budowa, gdzie zaplanowano ponad 60 lokali.

Pierwszy blok powstanie przy ul. Rębaczy w chorzowskiej dzielnicy Maciejkowice. Będzie to podpiwniczony budynek o wysokości 5-kondygnacji, mieszczący 18 mieszkań o powierzchni od 35 do 65 metrów kwadratowych. Zaprojektowano kawalerki oraz mieszkania 2- i 3-pokojowe, również dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie lokale będą wykończone tak, by lokatorzy mogli od razu się wprowadzić. Nie zabraknie też garaży i miejsc parkingowych. Budowa zakończy w I kwartale 2016 roku.

Kolejny budynek stanie niemal w samym centrum Chorzowa, przy ul. Kościuszki. Prace budowlane rozpoczną się na początku przyszłego roku i potrwają do końca 2016 roku. W budynku powstanie 61 mieszkań, których wielkość to od 30 m2 do 74 m2. Wszystkie mieszkania z opisanych przedsięwzięć, będą przekazywane na wynajem z docelową własnością.

Chorzowskie Regionalne TBS do tej pory wybudowało osiem budynków w Chorzowie, cztery w Rudzie Śląskiej i jeden w Łazach, co łącznie dało liczbę 373 nowych mieszkań na wynajem. W związku z rozpoczęciem realizacji nowych inwestycji władze Regionalnego TBS proszą o aktualizację wniosków lub złożenie wniosków przez zainteresowane osoby.

Przeczytaj również:

Regionalne TBS w Chorzowie – aktualne inwestycje

TBS krok po kroku

Koniecznie sprawdź  TBS Motława przeznaczy 37 mln zł. na budowę mieszkań

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Czy wiesz ile kosztuje euro? Nasz przelicznik walut Ci w tym pomoże.