Nabór na nowe mieszkania TBS w centrum Szczecina

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłasza nabór osób chętnych do partycypowania (współfinansowania) w kosztach budowy mieszkań przeznaczonych na wynajem w kwartale 23 położonym u zbiegu ulic Królowej Jadwigi i Bohaterów Getta Warszawskiego w Szczecinie.

Przedmiotem niniejszej oferty są 42 jedno- dwu- i trzypokojowe lokale mieszkalne. Cztery lokale przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Mieszkania Szczecin

Osoby partycypujące w kosztach budowy mieszkań po wybudowaniu zostaną ich najemcami. Wysokość partycypacji wynosi 30% kosztów budowy mieszkania. Szacunkowy koszt jednostkowy nabycia partycypacji w kosztach budowy mieszkania wynosi 4813 zł za 1 m2 powierzchni użytkowej. Zatem wysokość partycypacji konieczna do wpłaty wynosi 1443,90 zł za 1m2 powierzchni użytkowej.

Rozpoczęcie realizacji robót budowlanych planowane jest w III kwartale 2012 roku, a przewidywane zakończenie ich realizacji w IV kwartale 2014 roku.

Wnioski o zawarcie umowy w sprawie partycypacji w kosztach budowy mieszkania należy składać osobiście w siedzibie spółki w terminie od 14 maja 2012 roku do 1 czerwca 2012 roku – pokój nr 4, parter w godzinach od 8.00 do 16.00.
Formularz wniosku można pobrać na stronie internetowej Szczecińskiego TBS www.stbs.pl lub w siedzibie spółki przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1 w Szczecinie.

Szczegółowe informacje na temat oferty można uzyskać w siedzibie spółki, lub telefonicznie pod numerem: 91 430 91 34.

4.2/5 - (6 votes)