Małe dźwigi i mini żuraw budowlany. Kompaktowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach

Mini żuraw budowlany oraz małe dźwigi budowlane mogą otworzyć przed Twoją firmą zupełnie nowe możliwości. Dzięki nim będziesz miał szansę realizować zlecenia, które do tej pory były dla Ciebie nieosiągalne przez braki w sprzęcie.

Usługi dźwigowe realizowane mniejszymi urządzeniami mogą dotyczyć m.in. pracy na wysokościach, w trudno dostępnych miejscach czy niewielkich obszarach, a nawet pomieszczeniach zamkniętych.

Mini żurawie budowlane cechuje ogromna uniwersalność i mnogość zastosowań, dzięki czemu cieszą się popularnością na terenie całego naszego kraju. Przydają się na każdej budowie, a co najważniejsze – nie musisz nawet kupować ich na własność.

Mini żuraw budowlany – niezastąpiony w każdej sytuacji

Małe dźwigi i mini żuraw budowlany

Wysokiej klasy mini żuraw budowlany  pozwoli Ci m.in. na montaż i wymianę szyb oraz okien, a także wykonywanie prac dekarskich czy budowę domów modułowych. Bez problemu wykorzystasz go do prac dekarskich oraz przy budowie konstrukcji stalowych czy magazynów.

Małe żurawie mogą wykonywać wymagające i precyzyjne zadania we wszystkich miejscach, które są niedostępne dla standardowych dźwigów czy samochodowych żurawi typu HDS.

Są lekkie, łatwe w transporcie i wytrzymałe. Co więcej, w wielu modelach dostępne jest sterowanie radiowe z dowolnego miejsca. Dzięki temu bez trudu wykonasz przy ich użyciu zadania na wyższych kondygnacjach. Warto podkreślić, że mimo niewielkich rozmiarów, mini żuraw budowlany jest w stanie podnieść ładunek ważący nawet 9 ton.

Mini żurawie i mini dźwigi – zastosowanie

Jak zapewne zdążyłeś już zauważyć, małe dźwigi budowlane oraz mini żurawie mają niesamowicie szeroką gamę zastosowań. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań rzetelnych firm, do Twojej dyspozycji mogą być maszyny wyposażone np. w:

  • haki do podnoszenia materiałów przy użyciu zawiesi;
  • przyssawki do szyb;
  • przyssawki do płyt warstwowych;
  • trawersy;
  • przyssawki do płyt chodnikowych, betonu i innych ładunków.

Oczywistym przeznaczeniem niewielkich żurawi budowlanych jest praca w trudnodostępnym terenie. Ich kompaktowa budowa i zwarta konstrukcja sprawiają, że da się nimi poruszać nawet po ograniczonej przestrzeni. Najmniejsze urządzenia zmieszczą się nawet w standardowym otworze drzwiowym.

Sprzedaż i wynajem mini żurawi

Jeśli interesują Cię mini żurawie budowlane, postaw na urządzenia znanych i renomowanych marek, takich jak np. Jekko czy Hoeflon. Szukaj również firm oferujących zróżnicowany sprzęt, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, co aktualnie jest Ci potrzebne.

Nie bez znaczenia jest cena. Pamiętaj, że jej stosunek do jakości i trwałości urządzenia liczy się szczególnie. Nie przepłacaj, ale jednocześnie wybieraj maszyny, które będą bezproblemowo spełniały swoje zadania przez całe lata. Dzięki temu staną się dla Twojego przedsiębiorstwa inwestycją, która bardzo szybko zacznie na siebie zarabiać.

Dlaczego warto wynajmować mini żurawie budowlane?

Rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej firm budowlanych, są żurawie – wynajem. To mniejszy wydatek, znaczna oszczędność i ogromna wygoda. Dzięki tej opcji masz szansę przyjąć opłacalne zlecenie, niezależnie od miejsca jego realizacji i swojego zaplecza sprzętowego.

Następnie wynajmujesz sprzęt i udajesz się na miejsce budowy. Koszty wynajmu Ci się zwróci, a na całym przedsięwzięciu oczywiście jeszcze sporo zarobisz. Przekonaj się sam, że firma Małe Żurawie otwiera przed Tobą świat zupełnie nowych inwestycji i realizacji, o których wcześniej mogłeś nawet nie myśleć.

Rate this post
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl