Już w ten weekend kolejna Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W dniach 4-5 września 2010 r. po wakacyjnej przerwie odbędzie się 78. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. To najstarsza i największa tego typu impreza w Krakowie. Wśród wystawców znajdą się deweloperzy, biura pośrednictwa nieruchomościami, spółdzielnie mieszkaniowe, a także banki i instytucje finansowe.

Jak zapewniają organizatorzy giełda jest okazją do tego by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z możliwie jak najszerszą ofertą mieszkaniową z regionu, która pozwoli dokonać najatrakcyjniejszego wyboru. Wystawcy przekażą nam szczegółowe informacje o swojej ofercie oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Zobaczymy makiety budowanych inwestycji, a także plany aktualnie dostępnych lokali.

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi.

Patronat nad giełdą objął Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Giełda odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27. Czynna będzie w sobotę od godz. 10 do 17, a w niedzielę od 10 do 16. Wstęp bezpłatny.

Przeczytaj także: Inwestycje TBS w Krakowie

Rate this post