Koszarowiec na mieszkania – inwestycja TBS Szczecinek

Fantastycznej metamorfozy doczekał się budynek koszarowy przy u. Polnej, stary zdewastowany budynek który przeszedł metamorfozę pozwoli 25 rodzinom znaleźć własne cztery kąty.

Budynek na ul. Polnej w Szczecinku został tak zmodernizowany, że jest w stanie pomieścić aż 25 rodzin szukających własnego lokum. Budynek dotychczas mógł jedynie posłużyć jako jeden z elementów rekonstrukcji historycznych jako budynek koszarowy gdzie stacjonowało wojsko. Dziś, gdy minęło kilka miesięcy od rozpoczęcia remontu budynku nikt nie ma wątpliwości, że inwestycja była opłacalna – budynek wygląda całkiem fajnie i są już chętni na zamieszkanie w nim.

ZGM TBS Szczecienek remontuje!

Remont koszarowca wykonuje ZGM TBS Szczecienek. Inwestycja ma zamknąć się w 4 mln zł. W budynku maja powstać mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe o metrażach 30 do 70 m kw. W mieszkaniach będzie doprowadzona telewizja, internet i telefon, mieszkania wykończone zostaną „pod klucz„, powstanie też 10 garaży, chodniki i droga dojazdowa. A oto pierwsze zdjęcia metamorfozy:

i po

5/5 - (1 vote)