Kolejny etap budowy w Jaworznie. TBS przyjmuje wnioski

Od końca 2013 roku przy ul. Św. Wojciecha w Jaworznie powstaje duże osiedle składające się z 15 budynków. W ramach III etapu inwestycji Jaworznickie TBS do końca sierpnia będzie przyjmować wnioski od osób zainteresowanych najmem mieszkań.

Osiedle położone jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji miasta Jaworzna. Warpie to spokojna i bezpieczna dzielnica otoczona zielenią i miejscami sprzyjającymi aktywnemu wypoczynkowi – sąsiedztwo szlaków rowerowych i park Geosfera w odległości 1 km. Mieszkańcy nie będą mieli także żadnego problemu z komunikacją. Droga znajdująca się nieopodal pozwala na bezproblemowy dojazd m.in. do Katowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Olkusza czy Chrzanowa, a w pobliżu inwestycji znajdują się dwa przystanki autobusowe PKM. Zaledwie 1,5 km jest do ścisłego centrum Jaworzna i 4 km do dworca PKP w dzielnicy Szczakowa.

Inwestycja składa się z czterech etapów:

I etap – oddany do użytku – mieszkania własnościowe;
II etap – przekazanie kluczy nastąpi we wrześniu 2015 r. – mieszkania własnościowe;
III etap – rozpoczęcie budowy w II kwartale 2015 r. – mieszkania na wynajem;
IV etap – rozpoczęcie budowy w II/III kwartale 2015 r. – mieszkania własnościowe.

Od dnia 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 r. Jaworznickie TBS przyjmuje w swojej siedzibie przy ul. Mickiewicza 1, wnioski od kandydatów na najemców. Do rozdysponowania jest 27 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań 1, 2 i 3-pokojowych o powierzchni użytkowej od 38,30 – 65,51 m2. Wszystkie lokale posiadają pomieszczenia gospodarcze. Mieszkania na parterze mają własne tarasy z ogródkiem, a na pozostałych kondygnacjach – balkony. Przekazanie kluczy do mieszkań z III etapu budowy zaplanowano na I kwartał 2016 r.

Przeczytaj również:
Jaworznickie TBS – aktualne inwestycje

TBS krok po kroku

 

Rate this post