Kolejny etap budowy w Jaworznie. TBS przyjmuje wnioski

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1głosów, średnia: 3,00z 5)
Loading...

Od końca 2013 roku przy ul. Św. Wojciecha w Jaworznie powstaje duże osiedle składające się z 15 budynków. W ramach III etapu inwestycji Jaworznickie TBS do końca sierpnia będzie przyjmować wnioski od osób zainteresowanych najmem mieszkań.

Osiedle położone jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji miasta Jaworzna. Warpie to spokojna i bezpieczna dzielnica otoczona zielenią i miejscami sprzyjającymi aktywnemu wypoczynkowi – sąsiedztwo szlaków rowerowych i park Geosfera w odległości 1 km. Mieszkańcy nie będą mieli także żadnego problemu z komunikacją. Droga znajdująca się nieopodal pozwala na bezproblemowy dojazd m.in. do Katowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Olkusza czy Chrzanowa, a w pobliżu inwestycji znajdują się dwa przystanki autobusowe PKM. Zaledwie 1,5 km jest do ścisłego centrum Jaworzna i 4 km do dworca PKP w dzielnicy Szczakowa.

Inwestycja składa się z czterech etapów:

I etap – oddany do użytku – mieszkania własnościowe;
II etap – przekazanie kluczy nastąpi we wrześniu 2015 r. – mieszkania własnościowe;
III etap – rozpoczęcie budowy w II kwartale 2015 r. – mieszkania na wynajem;
IV etap – rozpoczęcie budowy w II/III kwartale 2015 r. – mieszkania własnościowe.

Od dnia 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 r. Jaworznickie TBS przyjmuje w swojej siedzibie przy ul. Mickiewicza 1, wnioski od kandydatów na najemców. Do rozdysponowania jest 27 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań 1, 2 i 3-pokojowych o powierzchni użytkowej od 38,30 – 65,51 m2. Wszystkie lokale posiadają pomieszczenia gospodarcze. Mieszkania na parterze mają własne tarasy z ogródkiem, a na pozostałych kondygnacjach – balkony. Przekazanie kluczy do mieszkań z III etapu budowy zaplanowano na I kwartał 2016 r.

Przeczytaj również:
Jaworznickie TBS – aktualne inwestycje

TBS krok po kroku

 

Koniecznie sprawdź  Zamierzasz kupić mieszkanie deweloperskie? zobacz jakie SZTUCZKI stosują deweloperzy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*