Kolejna edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

W dniach 19 i 20 czerwca pod patronatem Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego odbędzie się w Krakowie 77. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Giełda jest okazją do zapoznania się z ofertą mieszkaniową województwa małopolskiego.

Dlaczego warto odwiedzić Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań ? – Największą wartością Giełdy Domów i Mieszkań jest oszczędność czasu. Zamiast tygodniami mozolnie przeszukiwać rynek w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych dla nas ofert, w jednym miejscu i czasie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy by, dokonać najrozsądniejszego wyboru. Wystawcy przekażą nam szczegółowe informacje o swojej ofercie oraz odpowiedzą na wszystkie nasze pytania. Zobaczymy makiety budowanych inwestycji, a także plany aktualnie dostępnych lokali.

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi.

Dla odwiedzających:

Czas: 19 – 20 czerwca 2010 r.

Godziny otwarcia: sobota 10:00 – 17:00; niedziela 10:00 – 16:00;

Miejsce: Hala PTG „Sokół” ul. Piłsudskiego 27,Kraków

Wstęp: Bezpłatny

Organizator: SBDiM

Wystawcy: Firmy Deweloperskie, Biura Obrotu Nieruchomościami, Spółdzielnie mieszkaniowe, Banki i inne instytucje finansowe.

Rate this post