Jaką zakrętarkę wybrać?

Na rynku dostępne są różne rodzaje zakrętarek. Takie urządzenia przydają się zarówno w trakcie remontów, jak i podczas prac budowlanych. Wiele osób może zastanawiać się zatem, który model będzie dla nich najbardziej odpowiedni. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z artykułem, w którym odpowiadamy, jak wybrać zakrętarki akumulatorowe.

Czym są zakrętarki akumulatorowe?

Zakrętarki akumulatorowe to nic innego jak po prostu mocniejsze wkrętarki zasilane akumulatorem. Wkrętarki natomiast to urządzenia przeznaczone do wkręcania oraz wykręcania różnego rodzaju śrub, a także wkrętów. Szczególnie przydają się one w trakcie domowych napraw oraz remontów. Jednocześnie powszechnie wykorzystuje się je na budowach oraz przy pracach wykończeniowych.

Zakrętarka osiąga wyższy moment obrotowy niż wkrętarka i to właśnie z tego powodu daje możliwość wkręcania i wykręcania nawet dużych i grubych wkrętów na powierzchniach, takich jak na przykład beton.

jaka-zakretarke-wybrac

Z tego też powodu narzędzie to nie jest raczej potrzebne amatorom. Najpowszechniejszym zastosowaniem jest jednak wykorzystanie profesjonalne. W związku z tym różne rodzaje zakrętarek akumulatorowych wybierają bardzo często na przykład właściciele firm budowlanych.

Czym się kierować, przeglądając różne rodzaje zakrętarek?

Jednym z kryteriów, które możesz wziąć pod uwagę, wybierając zakrętarki akumulatorowe, jest obecność udaru. Udar to ruch prostoliniowo-zwrotny zębatek. W połączeniu z wysoką prędkością obrotową często okazuje się on bardzo przydatny. Nie zawsze jednak będziesz potrzebował tego rodzaju zakrętarki.

Kolejne parametry, na które warto zwrócić uwagę, wybierając tego typu sprzęt to:

  • ustawienia prędkości,
  • czas pracy,
  • moc urządzenia,
  • moment obrotowy,

Spore znaczenie może mieć także kwestia ceny. W związku z tym zapoznaj się z urządzeniami dostępnymi w dobrym sklepie z elektronarzędziami i wybierz najlepszy dla siebie wariant.

Jaki sklep wybrać, kupując zakrętarki akumulatorowe?

Dobry sklep z elektronarzędziami musi przede wszystkim mieć bogatą ofertę. Na rynku obecnych jest bowiem mnóstwo różnego rodzaju zakrętarek i dobrze, abyś miał możliwość dokonania wyboru spośród szerokiej gamy produktów. Ponadto odpowiednie miejsce na zakupy to miejsce, w którym można liczyć na fachowe wskazówki doradców.

Dzięki zatrudnionym sprzedawcom klienci zawsze wiedzą, który produkt ostatecznie najlepiej się u nich sprawdzi. Polecamy Ci zatem sklep ANB. Spełnia ona wszystkie opisane przez nas wymagania, a jednocześnie istnieje na rynku już od kilkudziesięciu lat.

Podsumowując, zakrętarka to urządzenie, które mocno przypomina wkrętarkę. Cechuje się jednak znacznie większą efektywnością. Zazwyczaj wykorzystują ją wyłącznie profesjonaliści.

W trakcie doboru idealnego dla siebie produktu powinieneś wziąć pod uwagę aspekty, takie jak między innymi: udar/brak udaru, ustawienia prędkości, czas pracy, moc urządzenia, moment obrotowy. Nie zapomnij także o tym, aby zakupy robić wyłącznie w sprawdzonych sklepach internetowych. Powodzenia

Rate this post
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl