Konkurs „Inteligentny Klucz”

Nagroda „Inteligentny Klucz” to pierwsza edycja konkursu dedykowanego wykonawcom oraz integratorom obiektów budowlanych, w których zastosowano inteligentne technologie dla zintegrowanego budynku. Zadaniem nagrody jest zwrócenie uwagi i promocja najlepszych i najbardziej spektakularnych projektów wzbogacających architekturę w pakiet systemów bezpieczeństwa, zarządzania i multimediów.

– Na polskim rynku pojawia się coraz więcej realizacji, które zasługują na szeroką promocję i wyróżnienie w aspekcie zintegrowania inteligentnych technologii w budynku. Dotychczas doceniana była architektura, energooszczędność budynków czy innowacyjna modernizacja. Dlatego zdecydowaliśmy o stworzeniu nagrody, która będzie promować płaszczyznę dotąd pomijaną, a tak ważną i niezbędną w funkcjonowaniu nowoczesnych realizacji budynkowych – mówi Magdalena Kniszner, Prezes Lockus Sp. z o.o.

Konkurs Inteligentny Klucz przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach:
– Realizacja w budynku użyteczności publicznej
– Realizacja w budynku prywatnym (rezydencjalnym)

Spośród zgłoszonych budynków do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowanych zostanie 10 realizacji, z których wybrane zostaną 3 najlepsze w każdej kategorii konkursowej. Ogłoszenie wyników oraz przyznanie statuetek Platynowego, Złotego i Srebrnego „Inteligentnego Klucza” odbędzie się w październiku tego roku podczas konferencji IBTMM 2013 – 1st World Multi-Conference on INTELLIGENT BUILDING TECHNOLOGIES & MULTIMEDIA MANAGEMENT.

– To co wyróżnia konkurs, to fakt i iż nagrodzony zostanie nie tylko budynek, ale przede wszystkim praca integratorów, wykonawców, a także projektantów. To od nich bowiem zależy czy integracja wszystkich podsystemów będzie ze sobą współgrać na oczekiwanym przez użytkowników poziomie – dodaje Magdalena Kniszner.

Zgłoszone projekty i ich realizatorzy zyskują m.in.:
– prestiż w środowisku inwestorów i użytkowników
– referencję autorytetów i ekspertów branżowych
– promocję wśród aktywnych uczestników branży

Kapituła konkursu:
– prof. Ryszard Tadeusiewicz
– prof. Wacław Celadyn
– prof. Piotr Łebkowski
– prof. Krzysztof Ingarden
– prof. Paweł Węgrzyn
– prof. Jerzy Mikulik
– dr Grzegorz Augustyn

Szczegółowe informacje dotyczące nagrody Inteligentny Klucz dostępne są na stronie www.inteligentnyklucz.pl
Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do 30 czerwca 2013.
Organizatorami konkursu są: Lockus i Emmerson Lumico.
Patronat honorowy nad konkursem objęli: AGH, Politechnika Krakowska oraz PAN

Informacje o LOCKUS www.lockus.pl

Firma Lockus Sp. z o.o. oferuje kompleksową organizację konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń projektowanych na indywidualne zamówienie Klienta. Opierając się na bogatym doświadczeniu dbamy o każdy element na wszystkich etapach organizacji i realizacji wydarzeń. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie działań logistycznych, marketingowych i PR. Koordynujemy realizację produkcji i przebiegu spotkania, tak aby zapewnić pełną satysfakcję, nawet najbardziej wymagającym Klientom. W gronie naszych klientów znalazły się m.in. firmy: Samsung, NEC, Bosch, Nedap, Avaya, Siemens, 3M, BKT Elektronik.

Kontakt:
Magdalena Skórkiewicz-Foltyn
@: mfoltyn@lockus.pl
mob: 603 568 379

Informacje o Emmerson Lumico www.lumico.pl

Emmerson Lumico działa w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events). Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i realizacją imprez na terenie kraju i Europy. Tworzymy autorskie programy. Poprzez kreatywne podejście i innowacyjne rozwiązania gwarantujemy sukces każdego realizowanego przez nas przedsięwzięcia. Nasza oferta obejmuje: konferencje branżowe, kongresy naukowe, uroczyste gale, eventy z elementami CSR oraz imprezy tematyczne. W gronie naszych klientów znaleźli się m.in : ATM, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Capgemini Polska, PAP, Politechnika Krakowska, Philip Morris Polska, Sabre Holdings, Serco Global Services, Siemens, State Street Polska.

Rate this post