uciążliwość sąsiadów

#5733

Anonim

Ludzie!!
Jeśli tyle czasu czekaliśmy na te mieszkania to chyba powinniśmy dbać o nie i o zieleń.Ja nie wiem czy do bloków wprowadziło się bydło czy co.
1.Klatki schodowe ściany na klatkach wyglądaj jak by były to bloki 10letnie.Jak rozumiem wszysycy sie wprowadzaliśmy , wnosiliśmy rzeczy ale jak coś pobrudzisz to to wytrzyj!!!!ściany są zmywalne.Odciski brudnych rąk na śnianach ludzie kochani od tego są poręcze a nie ściany a jak tak cięzko wam chodzić po schodach to do jasne chole** trzeba było prosić o mieszkanie na parterze!!!
2.Trawnik szczególnie koło śmietnika od strony orlika wygląda masakrycznie !!!aż tak cięzko przejsc ten kawałek dalej???Zastanów się czy chcesz widzieć samochód z okna czy mieć blisko do klatki!!Jak masz za daleko te trzy kroki do okola śmietnika to stań pod klatką gdzie są wolne miejsca a nie pod oknem niedługo wjedziesz sobie do przedpokoju i tam bedziesz parkowac.
3.Ja rozumiem doskonale że każdy ma pewne potrzeby ale proszę uprzejme o bardziej ciche zachowania w sypialni.Szanujmy siebie wzajemnie!Cały blok nie musi wiedzieć co robicie ludzie w sypialni.
4.Wprowadzamy sie, urządzamy tak zwane parapetówki ok ale co piątek waląca muzyka za ścianą to przegięcie.Ludzie mają małe dzieci czy piętro niżej czy za ścianą.Każdy lubi posłuchac sobie głosniej czasami ulubionej piosenki ale notoryczne nastawianie głośników z jakimś hip hopem dudniącym czy innymi to przegięcie!!!Nie bądzmy złośliwi szanujmy siebie wzajemnie.Najpierw zrobisz muzyke na maksa a potem słychać jak ją próbujesz z partnerką przekrzyczeć bo nie możecie nawet rozmawiać.

Konsekwencją wszystkich zachowań będzie to że bedziemy płacić dużo wiecej za czynsz za niesegregowanie śmieci, patrzeć na siebie wilkiem bo zachowują się jeden z drugą jak bydło.A pomyśleć że jeszcze nie dawno ktos chciał organizowac spotkanie sąsiedzkie żeby wszyscy mogli się zapoznać.To są mieszkania dla tych których nie stać na wziecie kredytu!!!!A jeżeli tak cieżko jest segregowac smieci i masz na to żeby płacić przy kilku osobach 100 zł to gratuluje.W takim razie chyba to mieszkanie nie jest dla Ciebie!

Dla mnie 100 zł to duża kwota jak masz za dużo to posadz nowy trawnik bo z tego co obserwuje to wszystko robią szczególnie jedne osoby.

Jeśli mówimy blok 65 trzecie piętro to klatek jest bodajże pięć i wszystkie mają trzecie piętra.O którą klatke Wam chodzi i o które mieszkanie bo może pora tam w koncu podejsc porozmawiac bo nie wszyscy wiedza o tym forum i moze Ci lokatorzy akurat nie wiedza żę są tak uciążliwi.

Pozdrawiam wszystkich stosujacych się do zasad i szanujacych sąsiadów.