Sum up

#3171

Anonim

Odpowiem pod postem obserwatora na ostatnie kilka postów:
1. Nie, nie jestem z TBS-u
2. @skandal – nikt Ci nie broni odstąpić od udziałów, choć nie wiem jaka jest przy tym procedura. Choć na 100% powinno się dać. I szczerz mówiąc to byłbym „ZA”. Wole mieć sąsiadów (choćby w bloku obok) inteligentnych, a nie troglodytów, którzy w zdaniu z 10 wyrazami popełniają pierdyliard błędów w ojczystym, jak domniemuję, języku.
3. @blok 10: do jakiej „reszty wypowiedzi” nie pasuje Ci to co napisałem.
4. @blok 10: Nie będę zdradzał Ci moich poczynań wobec TBS, a jak wiadomo nasz blok też był oddany z mega opóźnieniem. Wiesz, że mieliśmy dwumiesięczne zwolnienie z opłat z tytułu czynszu. Różnica polega na tym, że Wy wylewacie głównie żółć na ogólnopolskim forum a ja pokusiłem się o napisanie kilku pism do Zarządu TBS. Anonimowo stroszyć piórka w internecie to mogą pawie i małe dzieci, a nie dorośli ludzie, którzy chcą cokolwiek ugrać. Próbuj organizować spotkanie o północy w lesie, będzie fajna oprawa. Już Ci ktoś napisał, że lepiej byłoby spotkać się pod biurem zarządu, ale walił grochem o ścianę.
Drzwi 5 tygodni? One nie są ze złota, myślę, że producent znajdzie paręnaście sztuk na składzie, bez konieczności uruchamiania pracy na cztery zmiany.
Co do przedszkola – to o co chodzi z tą rekompensatą, już ktoś pisał o tym -lepszego sąsiedztwa ze świecą szukać. Nie – nie występowałem o żadną, nie występowałem również o rekompensaty za to, że niebo jest niebieskie a słońce świecie ciągle a nie miga w rytm muzyczki z radia.
5. Kaucja – podpiszecie umowę, musicie wpłacić kaucję. Takie są zapisy umowy. Można sobie gdybać na forach, nic to nie zmieni. Nie wiem tez o jakich zadłużeniach „sąsiednich bloków” jest mowa więc się nie wypowiadam.
6. Buble – może MILMA obniżyła loty. Ja nie miałem do zarzucenia nic poza podrapanymi szybami. Ale zawarłem to w protokole odbioru.
7. @obserwator- można się rzucać ile wlezie, prawo będzie po stronie TBS, wpłaciłeś kaucję – zarezerwowałeś mieszkanie, termin oddania na stronie jest, ale „Dane prezentowane na stronach internetowych serwisu tbs.zgierz.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie są prawnie wiążące. Dane prezentowane na stornach internetowych serwisu tbs.zgierz.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.” Dorośnijcie ludzie i sprawdźcie wpierw jakie prawa Wam przysługują zanim zaczniecie się rzucać jak pchła na grzebieniu.

Wszystkim życzę szczęścia (tak czy siak) i jak najszybszego oddania bloku (zwłaszcza, że mało brakowało a zamieniłbym wybór mojego mieszkania na jedna z Waszego bloku – kasę wpłaciłem we wrześniu 2010 r, też się więc naczekałem)