Mieszkania bezczynszowe nie istnieją

#3401

Anonim

Ktoś tu pisze, że są to bardzo wysokie czynsze.
Osoba, która narzeka na czynsze w TBSie powinna zacząć szukać oferty wynajmu mieszkania w Internecie albo policzyć ile kosztuje wzięcie kredytu na 30 lat na mieszkanie i może wtedy spadną jej łuski z oczu.
MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE NIE ISTNIEJĄ! Znam osobę, która kupiła za gotówkę mieszkanie BEZCZYNSZOWE i płaci za nie w lecie 300 zł, a w zimie 500 zł. Bo się okazuje, że nikt za darmo nie będzie z tego budynku wywoził śmieci, naprawiał usterki czy remontował.

Zauważyłam, że wiele osób wierzy w mit mieszkań z małym czynszem. To proszę bardzo – można zamieszkać w prywatnej kamienicy z czynszem 300 zł… czemu nie, tanio…. Jedyną niedogodnością jest to, że trzeba zrobić generalny remont żeby móc tam zamieszkać, palić węglem w piecu, wymienić nieszczelne okna oraz chodzić do kibelka na korytarzu.

Mam dużo znajomych, którzy ganią TBS za duże czynsze, a później się okazuje, że oni za swoje kednopokojowe mieszkanie w kamienicy płacą czynsz takiej samej wysokości jak my! Mało tego… musieli jeszcze wpakować sporo kasy i robocizny w NIESWOJE MIESZKANIE!

Ludzie otrząśnijcie sie! Chcecie mieszkać w apartamentach za 100 zł miesięcznie? To życzę powodzenia…. Ci, którzy mają takie wyobrażenie i podejście do życia nigdy nie wyprowadzą się ze swojego pokoiku w mieszkaniu rodziców…