Duże inwestycje TBS w Krośnie

Mieszkańców Krosna i okolic zainteresowanych mieszkaniem w TBS z pewnością ucieszy informacja o nowych inwestycjach Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Krośnie. TBS rozpoczyna właśnie budowę bloków przy ul. Podchorążych, a w planach jest inwestycja przy ul. Szklarskiej.

Do czerwca 2014 roku przy ulicy Podchorążych mają być gotowe dwa budynki mieszkalne w których w każdym znajdzie się po 25 mieszkań. TBS przeznaczy mieszkania z jednego bloku na wynajem, a z drugiego na sprzedaż w systemie deweloperskim.

W budynkach zaprojektowano mieszkania:
– dwu-pokojowe z oddzielną kuchnią bądź aneksem kuchennym o powierzchni od 51,55 m2 do 58,88 m2
– trzy-pokojowe z oddzielną kuchnią bądź aneksem kuchennym o powierzchni od 51,94 m2 do 70,03 m2.
Do każdego mieszkania przydzielona jest komórka lokatorska. Wszystkie mieszkania mają do dyspozycji balkon.

Mieszkania wybudowane na wynajem będą wykończone „pod klucz”, czyli gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Wykończenie wewnętrzne – w pokojach i przedpokojach – drewniane panele podłogowe, w kuchniach i łazienkach – terakota i płytki ceramiczne. Mieszkania wyposażone w urządzenia sanitarne i kuchenne, domofony, dostęp do sieci telefonicznej i telewizji kablowej.

Budynek z mieszkaniami przeznaczonymi pod sprzedaż wybudowany będzie bez końcowego wykończenia. Daje to lokatorom możliwość indywidualnego podejścia w kwestii wykończenia poszczególnych pomieszczeń i doboru przez przyszłych właścicieli armatury w kuchni, łazience, posadzek i podłóg.

Krośnieńskie TBS planuje już inwestycje przy ulicy Szklarskiej w Krośnie. Ma to być budynek mieszkalny trzy-klatkowy, w 4-kondygnacyjnej zabudowie z 36 mieszkaniami o powierzchni 42,41 – 52,52 m2 przeznaczonymi na wynajem. Do dyspozycji przyszłych najemców powstaną: wjazd na działkę, parkingi dla samochodów osobowych oraz plac zabaw dla dzieci.

Zobacz także: TBS Krosno – aktualne inwestycje

Koniecznie sprawdź  Walka o wykup mieszkań TBS-ów