Blisko i komfortowo

Na podstawie obserwacji agentów nieruchomości z jednej z największych krakowskich agencji nieruchomości, można pokusić się o wskazanie dzielnic, w których mieszkania na rynku wtórnym sprzedają się jak ciepłe bułeczki – i nie chodzi o Podgórze czy Kazimierz.

Warto wiedzieć jakie lokalizacje na mapie Krakowa cieszą się zainteresowaniem potencjalnych klientów chcących kupić mieszkanie na rynku wtórnym. Być może dzięki temu łatwiej będzie podjąć decyzję jeśli zechcemy zainwestować z lokal, który później zdecydujemy się wynajmować np. turystom.

Poza oczywistymi rejonami miasta jak np. Kazimierz, specjaliści z Agencji Nieruchomości Bracia Sadurscy w Krakowie wymieniają Grzegórzki czy Osiedle Podwawelskie. Dlaczego?

Chodzi o doskonałą komunikację autobusową i tramwajową, a także niedaleką odległość od centrum Krakowa oraz Kazimierza – przekonują.

Grzegórzki
Grzegórzki cieszą się popularnością na rynku wtórnym

Na Grzegórzkach, mieszkanie liczące od 40 do ponad 50 mkw., jesteśmy w stanie znaleźć za około 300 tysięcy złotych. Jak wynika z ocen specjalistów od nieruchomości, lokale o takim metrażu sprzedają się bardzo dobrze. Jeżeli więc dojdzie do tego właściwa lokalizacja oraz dobra cena mamy pewność, że znajdziemy klienta na taki lokal.

Na rynku wtórnym na Grzegórzkach czy Osiedlu Podwawelskim nie brakuje również ofert z tzw. górnej półki cenowej. Jednak wówczas kupujemy już mieszkanie urządzone i wyremontowane.

Kraków jest miastem popularnym i lubianym. Dlatego osoby, które mają kapitał i chcą zainwestować, powinny pomyśleć nad zakupem lokalu właśnie tutaj. Warto poświęcić chwilę i poszukać dobrej oferty z pomocą specjalistów zajmujących się nieruchomościami.

 

Rate this post