Bezpieczny Kredyt 2% na zakup mieszkania w ramach inwestycji Nowe Kowale Plus

Nowe Kowale Plus to inwestycja zlokalizowana w południowej części Gdańska. Firma Budros w ramach tej inwestycji buduje w tym miejscu cztery budynki mieszkalne w średniowysokiej zabudowie.

Do dyspozycji klientów pozostają lokale o metrażu od 44 do 64 m², a ceny mieszkań zaczynają się od 7.900 zł za metr kwadratowy. To sprawia, że wszystkie lokale dostępne w tej inwestycji można zakupić za środki uzyskane w ramach Bezpiecznego Kredytu 2%.

Najważniejsze założenia programu Bezpieczny Kredyt 2%

W ramach Bezpiecznego Kredytu 2% można otrzymać kredyt hipoteczny do 500.000 zł (dla singla) lub 600.000 zł (dla pary). Przez pierwsze 10 lat obowiązywania umowy kredytowej można liczyć na stałe oprocentowanie w wysokości 2%.

budynek

Dzięki temu nie trzeba obawiać się o wzrost raty kredytu na skutek podniesienia stóp procentowych przez Narodowy Bank Polski. Program nie zakłada jednocześnie limitów cen za metr kwadratowy mieszkania.

O Bezpieczny Kredyt 2% mogą ubiegać się osoby, które na dzień złożenia wniosku nie ukończyły 45 lat i nie posiadają na własność mieszkania lub domu. Wymagany jest wkład własny w wysokości od 10 do 20%.

Bezpieczny Kredyt 2% a Nowe Kowale Plus

W ramach inwestycji Nowe Kowale Plus firma Budros buduje cztery budynki mieszkalne. Dwa z nich zostały już całkowicie sprzedane, natomiast w chwili obecnej oferuje 69 mieszkań w budynku trzecim, które spełniają kryteria potrzebne do tego, aby można je było zakupić za środki uzyskane w ramach Bezpiecznego Kredytu 2%.

Na stronie internetowej Budros dostępna jest makieta online, na której można sprawdzić dostępne mieszkania i zarezerwować swój wymarzony lokal. Dostępne są bowiem lokale o powierzchni od 44 do 64 m², a ceny za m² zaczynają się od 7.900 za m².

Nabywcy mogą również zakupić: miejsce postojowe w parkingu podziemnym (od 25.290 zł), miejsce postojowe naziemne (od 13.000 zł) i komórkę lokatorską (od 2.916 zł za m²).

Wybierz komfortowe mieszkanie na zacisznym osiedlu w Gdańsku

Mieszkania dostępne do kupienia w ramach inwestycji Nowe Kowale Plus to dobra propozycja dla wszystkich osób, które chcą połączyć mieszkanie w dużej aglomeracji miejskiej z zaciszną i zieloną okolicą.

Budynki powstają w południowej części Gdańska przy ul. Glazurowej. To prężnie rozwijający się obszar, w którym nie brakuje zieleni oraz zacisznych zakątków, które docenią osoby ceniące sobie aktywność sportową oraz dalekie spacery z psem.

Obniżamy ceny nieruchomości!

W czasach, gdy inni podwyższają ceny mieszkań, my idziemy pod prąd i je właśnie obniżyliśmy. Dzięki naszej promocji, chętni na zakup nieruchomości w Nowe Kowale Plus mogą zyskać nawet do 32.000 zł rabatu. Okazja ta dotyczy wszystkich kupujących, w tym osób chcących skorzystać z programu Bezpieczny Kredyt 2%.

Firma Budros – sprawdzony deweloper z Gdańska z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji budowlanych. Budros to firma rozpoznawalna i godna zaufania z wykwalifikowaną kadrą specjalistów.

5/5 - (1 vote)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl