26 Targi Mieszkaniowe w Warszawie

W dniach 26-27 września 2009 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się 26. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Targi Murator EXPO to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki”, a także okazja do uzyskania wyjątkowo atrakcyjnych warunków kredytowych. Ekspozycja targowa wzbogacona zostanie licznymi wydarzeniami towarzyszącymi.

Warto przyjść na targi

Kto kupował kiedyś dom lub mieszkanie, wie że droga do własnego „M” może być długa i wyboista. Przy zróżnicowanej ofercie rynku domów i mieszkań dokonanie trafnego i szybkiego wyboru wydaje się być nie lada sztuką. Jak skrócić drogę do własnego „M”, sprawić by była bardziej bezpieczna, a przy tym nie przepłacić?

Godnym polecenia sposobem jest wizyta na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. W jednym miejscu i czasie Murator EXPO – organizator targów oddaje do dyspozycji zwiedzających najszersze grono deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji obrotu nieruchomościami i banków, także niezależnych ekspertów i doradców. Wszystko wzbogacone programem spotkań i seminariów i „przyprawione” odrobiną rozrywki – targowymi konkursami i zabawami dla dorosłych i dzieci.

Specjalnie dla gości targowych
Program „Rodzina na swoim” – czyli kredyt z dopłatą

Rządowy program „Rodzina na swoim” został stworzony w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego mieszkania. Skorzystanie z programu pozwala na obniżenie raty kapitałowo-odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat. Kredyt mieszkaniowy z dopłatami wymaga określonej zdolności kredytowej. Ostatnia nowelizacja Ustawy znacznie rozszerzyła możliwości uzyskania kredytu. Dla gości, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat programu eksperci Murator FINANSE w sobotę po południu oraz w niedzielę przeprowadzą specjalne wykłady. Zwiedzający targi będą mieli także do dyspozycji kilka punktów, łącznie ze stoiskami wybranych banków, w których udzielane będą szczegółowe informacje na temat programu. Wielu wystawców jesiennych Targów Mieszkaniowych Murator EXPO zaooferuje mieszkania dostępne w programie „Rodzina na swoim”. Są to m.in.: Turret Development, Catalina Group, PB Konstanty Strus.

Kupuj z głową – posłuchaj eksperta

Każdy, kto chce kupić mieszkanie bezpiecznie i w korzystnej cenie, powinien wziąć udział w otwartych wykładach, które poprowadzą niezależni specjaliści. Zapraszamy do udziału w spotkaniach poświęconych m.in.: bezpieczeństwu zakupu mieszkania na rynku pierwotnym oraz wtórnym, ABC odbioru mieszkania czy prezentacji ogólnej sytuacji na rynku nieruchomości i prognozom cenowym ekspertów.

Centrum liczenia zdolności kredytowej

Pośrednicy kredytowi (m.in.: Murator FINANSE, Finamo, Easy Finance) oraz przedstawiciele banków (m.in.: BGŻ, PKO BP, GE Money Bank, Deutsche Bank i inni) przygotowali dla gości targów specjalne, wyjątkowo atrakcyjne oferty kredytowe. Sprawdzą też, czy zakup mieszkania jest bezpieczny, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Doradzą, jak dobrać odpowiedni system finansowania remontu lub wykończenia mieszkania, określą wysokości rat i całościowe koszty zaciągnięcia zobowiązań.

Doradca finansowy – firma Finamo zorganizuje na targach Centrum Liczenia Zdolności Kredytowej.

Katalog targowy

Goście targów otrzymają bez dodatkowych opłat katalog targowy z działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane aktualnie na terenie Warszawy i okolic. Oprócz prezentacji inwestycji katalog zawiera zestawienie dostępnych ofert kredytów mieszkaniowych oraz artykuły poradnikowe odpowiadające na pytania indywidualnych inwestorów zainteresowanych kupnem domu, mieszkania czy wzięciem kredytu. Katalog zawiera listę wystawców, plan targów i szczegółowy opis programu wydarzeń towarzyszących imprezie.

Torwar dla dzieci

Podczas gdy rodzice przyjdą na targi w poszukiwaniu własnego „M”, dzieci będą mogły spędzić atrakcyjnie czas w sali zabaw. W fantastycznie wyposażonej sali zabaw na dzieci czekać będą profesjonalne opiekunki, konkursy z nagrodami, gry i zabawy.

Rate this post