TBS Żywiec buduje nowe mieszkania dla lokatorów

Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. jak już informowaliśmy naszą SPOŁECZNOŚĆ PREMIUM, buduje nowe budynki wielorodzinne przy ulicy Browarnej. Obecnie trwa nabór lokatorów.

Inwestycji podjęła się spółka Caputa i Zając z Leśnej. Wykonawca na wybudowanie domów ma aż 26 miesięcy, zadaniem spółki (oprócz postawienia budynków) jest wykonanie całej infrastruktury technicznej, zjazdem z działki i remont budynku w sąsiedztwie, na ul. Browarnej 66.

I etap inwestycji TBS Żywiec zakłada wybudowanie trzech budynków mieszkalnych oraz rozbudowa i adaptacja istniejącego już budynku (ul. Browarna 66).

W pierwszym etapie Żywieckie TBS wzbogaci się o 30 mieszkań w systemie TBS, ich łączna powierzchnia użytkowa wynosi 1.634 m kw.

Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego wykończy mieszkania „pod klucz” i wszystkie jednostki oddane będą w ręce lokatorów w formie wynajmu.

Dla wszystkich chcących zamieszkać w Żywcu na ul. Browarnej radzimy czym prędzej złożyć dokumenty i aplikować o mieszkanie w siedzibie Żywieckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Wnioski o przydział mieszkania trzeba składać osobiście na ul. Zamkowej 14 w Żywcu pok. nr 6.

ŻTBS jasno skwitował, że osiedle Browarna, osiedle cechujące się nową jakością, osiedle o nowoczesnym i współczesnym charakterze i niewątpliwych walorach estetycznych, które mają stworzyć komfortowej mieszkania i przyjazną przestrzeń mieszkaniową dla wszystkich najemców TBS Żywiec.

Osiedle budowane przez Żywieckie TBS położone jest w całkiem dobrze skomunikowanym miejscu, bardzo blisko centrum miasta i jeszcze bliżej drogi ekspresowej S1 (węzeł Browar), co zapewnia komfort zamieszkiwania.

UWAGA:

tbs-zywiec-browarna

mieszkania-tbs-zywiec-ul-browarna

4.7/5 - (7 votes)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl