Powstają nowe bloki TBS w Piotrkowie Trybunalskim

W Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Broniewskiego (Osiedle 800-lecia) miejska spółka TBS buduje nowe mieszkania. W tym roku, a dokładniej już we Wrześniu, szanse na wprowadzenie się otrzyma aż 56 rodzin.

Pierwsze bloki na osiedlu 800-lecia TBS oddał już w 2017 roku, wtedy nowe mieszkania znalazło 67 rodzin.

Obecnie trwa budowa dwóch bloków, które pomieszczą 56 rodzin. Prace postępują bez opóźnień, i już pomału zaczyna wyłaniać się kształt budynków, równolegle trwają już prace przy elewacji.

Mieszkania TBS zostaną wyposażone kompleksowo (tzw. biały montaż), w mieszkaniach znajdą się też sprzęty elektryczne. Mieszkania TBS odda w standardzie: „pod klucz”.

Ile kosztują mieszkania w formule TBS w Piotrkowie?

mieszkania-tbs-piotrkow-trybunalski

Mieszkania w formule TBS cieszą się w Piotrkowie Trybunalskim dość dużym zainteresowaniem, z tego co jest mi wiadomo, ponad połowa mieszkań została już zarezerwowanych, oraz podpisano umowy partycypacyjne.

Czynsz w mieszkaniach TBS w Piotrkowie wynosi 13,50 zł za metr kwadratowy, warto też dodać, że 70% czynszu TBS przeznaczy na spłatę kredytu zaciągniętego na budowę nieruchomości. Natomiast pozostałe 30% czynszu, przeznaczane będzie na fundusz remontowy i koszty eksploatacyjne.

4.8/5 - (6 votes)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl