TBS Zabrze zwrócił kamienicę właścicielom – co dalej?

TBS Zabrze czyli ZBM-TBS Sp. z o.o zwróciło kamienicę położoną przy ul. Sierotki 10 w Zabrzu prawowitym właścicielom, co stanie się z mieszkańcami? Nieruchomość prywatna położona w Zabrzu przy ul. Sierotki 10 została zwrócona jej właścicielom dnia 29 lutego 2016 r. przez ZBM-TBS Sp. z o.o., który dotychczas sprawował zarząd przymusowy nad przedmiotową nieruchomością.

ZBM TBS sp. z o.o. zorganizuje spotkanie mieszkańców przedmiotowej nieruchomości z pełnomocnikiem właścicieli – Panem w celu przedstawienia lokatorom dalszych planów właścicieli związanych z przedmiotową nieruchomością.

Listowe powiadomienie o zmianie stawek za czynsz

Taki dokument ujrzeli mieszkańcy kamienicy w Zabrzu nad której funkcjonowaniem czuwał od lat TBS Zabrze, wszyscy mieszkańcy już otrzymali listowne powiadomienie o zmianie stawek czynszu a także nowy numer konto na który należy teraz kierować wpłaty za czynsz. Dla mieszkańców zapewne najboleśniejszy jest fakt, że często na własny koszt remontowali mieszkania w których obecnie mieszkają i tych pieniędzy nikt im teraz nie zwróci.

A prawo zasiedzenia nieruchomości ?

Kamienica jest w rękach miasta od 1982 roku i nawet prawo zasiedzenia nieruchomości nie zostało tutaj uwzględnione. Jesteśmy bardzo ciekawi jak dalej potoczą się losy mieszkańców kamienicy którą oddał w ręce prawowitych właścicieli ZBM-TBS Sp. z o.o.

Rate this post