Nowe mieszkania TBS w Łodzi

We wtorek 10 stycznia 2012r. lokatorzy odebrali klucze do nowych mieszkań w bloku wybudowanym przez Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w centrum miasta przy skrzyżowaniu ul. Nawrot i Wodnej. W dwóch nowych blokach dach nad głową znalazły 44 rodziny.

W inwestycji Widzewskiego TBS największe mieszkania maja po 67 m2 powierzchni, natomiast najmniejsze kawalerki po 37 m2. W budynku przy ul. Nawrot 82a jest 18 dwupokojowych lokali, 3 trzypokojowe i 3 jednopokojowe. Przy ul. Nawrot 82 jest 5 mieszkań trzypokojowych, 10 dwupokojowych i 5 jednopokojowych. Lokale są wygodne, ustawne oraz co bardzo ważne, nowi najemcy mogą się od razu do nich wprowadzić, ponieważ zostały zainstalowane podstawowe urządzenia takie jak zlew, kuchenka, wanna czy toaleta.

Łódź ul. Nawrot
Nowy budynek TBS przy ul. Nawrot w Łodzi

Nowe mieszkania Widzewskie TBS wybuduje jeszcze m.in. w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Nawrot 34, ul. Kaliskiej 11, 13, 15 i 17 oraz przy ul. Wysokiej 25/27 (te ostatnie będą przeznaczone na sprzedaż).
Do tej pory Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oddało do użytku już ponad 1100 mieszkań, nowe domy stanęły na Widzewie i w Śródmieściu.

Rate this post