tbs bydgoszcz-bora komorowskiego 59

This topic contains 639 odpowiedzi, has 2 głosy, and was last updated by  Anka 4 years, 11 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 640 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1000

  Anonim

  Witam czy czeka ktoś na mieszkanie przy ul. bora komorowskiego 59? Czy faktycznie odbiór mieszkań ma nastąpić w IIi/IV kwartale tego roku?

  #4901

  Anonim

  Myśle, że sporo osób czeka 🙂 co prawda na umowie jest podany termin grudzień 2015 ale patrząc na to na jakim etapie są obecnie prowadzone prace, również mając na uwadze łagodną zimę myślę, że bloki mogą być gotowe na III kwartał 2015r. W jednym z artykułów w Internecie również podano przewidywany termin zakończenia budowy na październik/listopad 2015r. Obecnie w bloku nr 59 ukończone zostało 4p, w bloku nr 65 2p jest w trakcie budowy.

  #4903

  Anonim

  ja słyszałam że można pogadać z budowlańcami odnośnie chociażby zakładanych w środku paneli czy kafelek, można się z nimi dogadać

  #4912

  Anonim

  co do paneli i kafelek BTBS sam poinformuje telefonicznie takze spokojnie, bedzie wybor. Nas, przyszlych mieszkancow, najbardziej powinien interesowac temat wykupu mieszkan. Z tego co wiem, w kilku miastach w Polsce juz to umozliwili.

  #4913

  Anonim

  co do kwestii wykupu to myślę że tak szybko to nie nastąpi. Cała ustawa musiałaby być zmieniona żeby mogło to ruszyć pełną parą. Teraz cieszę się, że udało mi się choć otrzymać takie mieszkanie

  #5024

  Anonim

  Taka ciekawostka dla zainteresowanych. Na tablicy informacyjnej podany jest termin zakończenia budowy na 5 października.

  #5029

  Anonim

  Z kąd taka informacja, że będziemy mieli wybór kafelek itp?

  #5031

  Anonim

  Wyboru jednak nie będzie, kafelki jak i panele będą montowane z marszu. Powinni jednak w odpowiednim czasie dać znać przyszłym mieszkańcom gdyby ktoś chciał z nich zrezygnować.

  #5042

  Anonim

  Dziś dowiedziałam się, że wyboru kafli czy paneli nie będzie, dodatkowo nie ma możliwości rezygnacji ze standardowego wykończenia. Wszystkie mieszkania muszą być identyczne, w tym samym standardzie. Wszelkie zmiany aranżacji możliwe będą dopiero po odbiorze mieszkania.

  #5092

  Anonim

  Czy ktoś czeka na mieszkanie w bloku 65?? Ja się dowiadywałam,faktycznie termin oddania na pazdziernik.

  #5094

  Anonim

  ja czekam na mieszkanie w bloku 59 tam chyba też termin na październik

  #5095

  Anonim

  ja czekam na mieszkanie w bloku 59 tam chyba też termin na październik

  #5097

  Anonim

  @goska – czy to informacja potwierdzona z BTBSów, że termin zdania mieszkan rowniez przypadnie na pazdziernik?

  #5194

  Anonim

  Pytałam,podobno odbior w drugiej połowie pazdziernika,najpozniej początek listopada 🙂

  #5200

  Anonim

  A skąd ta informacja? Pani w siedzibie BTBSów na Grunwaldzkiej nigdy nie była skora do udzielania jakichkolwiek odpowiedzi a jak przy okazji podpisywania umów z ENEą zapytałem o termin zdania mieszkania to uzyskalem odp w stylu „nie wiem, listopad-grudzien”. Czyli ta sama spiewka co przed rozpoczeciem budowy. Troche lipa bo ludzie musza wiedziec na kiedy zebrac pieniadze na „kaucje”

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 640 total)

The topic ‘tbs bydgoszcz-bora komorowskiego 59’ is closed to new replies.