TBS Budostal-3 Kraków upadłość ?

This topic contains 12 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 13 years, 6 months temu.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #70

  Anonim

  Z tego co powszechnie wiadomo w stan upadłości postawiona jest spółka Budostal-3 z Krakowa.
  Co w takiej sytuacji z TBS Budostal-3 ? Lokatorzy mieszkań TBS mogą spać spokojnie ? Zna ktoś obecną sytuację ?

  #1366

  Anonim

  Z tego co powszechnie wiadomo w stan upadłości postawiona jest spółka Budostal-3 z Krakowa.
  Co w takiej sytuacji z TBS Budostal-3 ? Lokatorzy mieszkań TBS mogą spać spokojnie ? Zna ktoś obecną sytuację ?

  #1368

  Anonim

  Budostal-3 i TBS Budostal-3 to osobne spółki. Budostal-3 ma udział w spółce TBS Budostal-3 i ten jako wchodzący w skład majątku może zostać sprzedany. Wydaje się zatem, że co najwyżej TBS może zmienić właściciela. Pośrednio może się to pewnie przełożyć na wysokość czynszów. Jednak na dzień dzisiejszy wydaje się, że mieszkańcy mogą spać spokojnie.

  #1379

  Anonim

  ale czy po zmianie właściciela, nowy właściciel nie może wypowiedzieć lokatorom umów ?

  #1380

  Anonim

  W upadłosci Budostal-3 S.A. to jedna firma,TBS Budostal-3 sp.z o.o. to inna firma,nieprawda jest jakoby ta pierwsza była właścicielem tej drugiej,owszem ma udziały może nawet wiekszościowe,ale to nie jest własność pierwszej,jakieś pomieszanie pojęć.Tak może być na targu albo w zagrodzie ale nie w prawie handlowym.

  #1381

  Anonim

  do pana…szanowny hopek
  cytuje pana;”Budostal-3 i TBS Budostal-3 to osobne spółki. Budostal-3 ma udział w spółce TBS Budostal-3 i ten jako wchodzący w skład majątku”
  odpowiadam;spółka z o.o. nie jest majątkiem ,co innego udział a co innego …”to je moje”

  #1382

  Anonim

  Budostal-3 S.A. ma 100% udziałów w TBS Budostal-3 Sp. z o.o. Te udziały mogą zostać sprzedane przez syndyka aby pokryć zobowiązania Budostalu-3 S.A. I co wtedy z lokatorami?

  #1384

  Anonim

  1. Udzialy mogą zostać sprzedane zawsze, nawet bez upadłości.
  2. Wszelkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że udziały w TBSie po sprzedaży nadal są udziałami w TBSie.
  3. Bezposrfednie niebezpieczeństwo dla naszych praw raczej na chwilę obecną nie istnieje.
  4. Osobna sprawa, że w kraju Donków, Bronków, Rychów, Mirów, Zbychów różne rzeczy są możliwe. Dlatego lepiej być przygotowanym na różne ewentualności, mieć stowarzyszenie i prawników w pogotowiu. Następna sprawa to plany ministerstwa infrastruktury które wiążą się z niekorzystnymi dla nas rozwiązaniami prawnymi. Krecią robotę urzędnicy nominowani przez Tuska robią od wielu miesięcy. Dlatego należy razem z innymi stowarzyszeniami zacząć działać na poważnie. Tysiące ludzi będacych partycypantami i najemcami TBS stanowi na tyle liczną i potencjalnie silną ramię ludzi, że może odgrywać duży wpływ na decyzje ustawodawcy.

  #1385

  Anonim

  to już wiecie na kogo nie należy oddać głosu 2o czerwca,po porostu na oszustów z PO czyli Bronek do skreslenia,nie dba o TBS to widac jak PO zadbało w majowych głosowaniach.Niet dlja Bronka!!!!

  #1386

  Anonim

  przygotowują niekorzystną nowelizację ustawy.

  #1387

  Anonim

  Przekręty posłów PO i rządu Tuska w kwestii rozwiązań prawnych dotyczących TBS sa faktem, ktory dotyczy tematyki naszego forum.

  Natomiast pytanie, „na kogo głosować” nie należy do tematyki tego forum.
  Niewątpliwie głosowanie na niejasnych ludzi o niejasnych intencjach, uprawiajacych propagandowe pustosłowie a w istocie ludzi szkodliwych dla nas (a taka jest właśnie PO i Gbur- Camorrowski) byłoby absurdalne z punktu widzenia partycypanta czy najemcy TBS, ale już na kogo głosować, to sprawa każdego z nas.

  #1416

  Anonim

  Oficjalny komunikat ze strony internetowej TBS-Budostal-3:
  „Zarząd TBS Budostal-3 sp.z o.o. w Krakowie oświadcza, że sytuacja Spółki jest stabilna, a upadłość PBP Budostal-3 S.A. nie ma wpływu na funkcjonowanie TBS.”

  #1852

  Anonim

  Coś mogę powiedzieć ponieważ tam pracowałem. Jest to firma hochsztaplerów z Bałagą złodziejem na czele. Nie kupujcie mieszkań od nich to są tylko karierowicze.
  były pracownik.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.