Nowe TBS-y w Poznaniu buduje się…

This topic contains 2 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Zbyszek 5 years, 8 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #20154

  Kolejorz

  PTBS rozpoczęło budowę nowych mieszkań, a właściwie całego osiedla na Strzeszynie. Inwestycja znajduje się między ulicami:

  -Literacką
  -Żołnierzy Wyklętych
  -Koszalińską

  Pierwszy etap inwestycji PTBS zakłada wybudowanie 357 mieszkań. W dużej większości mają to być mieszkania dwupokojowe, będą jednak także do wynajęcia mieszkania trzypokojowe oraz kawalerki.

  Z tego co wiem, to nowe osiedle na Strzeszynie, powstaje dzięki pieniądzom z Europejskiego Banku Inwestycyjnego oraz od Miasta Poznania.

  Plany mają takie, aby do końca 20121 roku, wybudować aż ponad 1.000 mieszkań. Poznański TBS pozyskał kredyt z EBI w wysokości 147 mln zł.

  Jak widać, ma powstać mnóstwo mieszkań na wynajem, będzie to dość duże, liczące się nowe osiedle w Poznaniu. Co myślicie ? jakieś odczucia? ktoś coś więcej wie? ktoś z Was będzie aplikował o mieszkanie tam?

  #20164

  Kolejorz
  #21567

  Zbyszek

  Uwaga przestrzegam wszystkich . PTBS Poznań jest nieuczciwy , stosuje różne sztuczki aby przy okazji niby „przydzielania” mieszkań na Koszalińskej wyłudzić od swoich mieszkańców dotychczasowe zajmowanie przez nich lokale za 0 zł. Jest to prawdziwy skandal . PTBS oczekuje że położy łapę na mieszkania na które zawarto kiedyś umowy partycypacji z możliwością wskazania kolejnego najemcy . Każdy kto skorzysta z tej szansy straci około 100 tyś złotych ..

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.