Akcja!!! – Zrównanie TBS-ów z Mieszkanie PLUS

This topic contains 4 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Jurek 4 years, 8 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #24741

    wawa_pelczynskiego

    Akcja!!! – Zrównanie TBS-ów z Mieszkanie PLUS
    ==================================================

    Uważam, że mamy bardzo dużą szansę, aby zwrównać TBS-y z Mieszkanie Plus, czyli aby po spłacie kredytu mieszkanie przechodziło na naszą własność.

    Do tego trzeba rozpocząć 2 akcje informacyjne:
    1. do partii politycznych, do posłów, do senatorów, do mediów, do urzędów państwowych itd.
    2. a także akcję do mieszkańców TBS w całej Polsce

    Na jesieni wybory do Sejmu i do Senatu więc mamy trochę czasu, a jak dobrze zorganizujemy się, to możemy być „języczkiem uwagi” dla partii – niby nie ma nas miliony, ale możemy przechylić szalę wagi na określoną stronę.

    Zatem kto mi pomoże?
    – zbierać adresy do posłów, senatorów, mediów, urzędów w całej Polsce?
    – oraz kontaktować się z mieszkańcami TBS-ów w całej Polsce? (mam kilka pomysłów jak to zrobić)

    Trzeba się podzielić na 2 grupy, pozyskiwać chętnych i działać w jednym kierunku.

    Jeśli ktoś lepiej to potrafi zrobić, to niech się złosi to pójdę za nim i namawiać będę innych, aby poszli za nim.

    A jak nie to dalej:

    • wpłaciliśmy 30% partycypacji
    • spłacajmy pozostałe 70% kredytu
    • w końcu przekażmy TBS-om prawa do naszych mieszkań jak niektórzy już to zrobili
    • i zostawmy naszym dzieciom – w razie sytuacji losowej – to, co jest w partycypacji (tyle oddadzą nam TBS-y) i wystarczy im na 1/3 kawalerki na rynku
    #24742

    wawa_pelczynskiego

    dziś zebrałem adresy do 25 posłów,
    więc zostało mi jeszcze 535 posłów i senatorów

    #24745

    wawa_pelczynskiego

    już mam 100 adresów 🙂

    #24755

    paulka69

    wawa
    wszystkie adresy powinny być na stronie sejmu… chyba że szukasz biur poselskich, ja myślę że nie trzeba pisać do wszystkich, choć może się mylę, nie wiem, ale do tych co faktycznie coś robią bo szkoda energii i zdrowia..
    trzeba się spotkać i przegadać temat na spokojnie ułożyć plan działania i rozdzielić zadania
    moim zdaniem było by fajnie byś u siebie w TBS miał silna grupę do działania bo sam nie będziesz walczył za miliony, a wierz mi jak zacznie coś robić to okazuje że jest tyle spraw że nie wiadomo co pierwsze

    #26640

    Jurek

    Nic z tego nie będzie, bo rozdawać można co swoje ale nie cudze.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.