pisz o sprawach, o których coś wiesz !!

#1563

Anonim

1) gdzie napisałem, że takich zapisów w ustawie nie ma ???
2) czy wszyscy ludzie szukający nawet na tym portalu pomocy prawnika w sprawie interpretacji przez TBS kwesti zbycia partycypacji czy waloryzacji kłamią ??? oszukują ?? wymyslają, ze mają problem a naprawdę problemu nie mają tylko im się nudzi??
3) portal jest od tego aby przytaczać istniejące w praktyce problemy – radzić innym jak można sobie z nich wybrnąć – a Ty prubujesz udowodnić, że poblmów nie ma – nikt nigdy nie miał problemu z otrzymaniem zwaloryzowanej partycypacji czy jej zbyciem – bzdura – naiwne gadanie bez podstaw – kwestionowanie sensu istnienia tego portalu – według twojego toku rozumowania wystarczy zamieścić link do ustawy i dyskusja jest zbędna.
4) obecnie mój TBS nie robi problemów o jakich rozmawiamy, ale szukając w przyszłości większego mieszkania mogę w innych TBS-ach natknąc sie na problemy przy odkupywaniu partycypacji od innej osoby – więc problematyka mnie interesuje – to chyba oczywiste – chcąc tak jak to ktos napisał załatwić sprawę na zasadzie – przeczytam ustawę – jest tak i tak w du… mam co w praktyce robią TBS-y musiałbym być naiwniakiem w życiowej kwesti i inwestycji pieniędzy życia – jeśli chcecie dyskusję sprowadzić do tego co mówi ustawa bez konfrontacji z paktyką – bez konfrontacji z sytuacjami z jakimi spotykają się liudzie w życiu bo uznajecie, ze to nie ma znaczenia to lepiej zrezygnujcie z wpisów na forum bo nic nie wnosicie – przekreślacie sens istnienia portalu – suchą ustawę potrafi odczytać każdy kto odnalazł portal.
5) jeśli uznajesz, że podpisanie umówy gdzie znajdują się zapisy łamiące ustawy rządowe – nie pozostawia Ci mozliwości dochodzenia swoich praw wynikających z prawa stanowionego przez sejm RP to znaczy, że nie masz pojęcia o czym piszesz.